Ostali sportovi

Nasi sad imaju samo teoretske sanse za 2. mesto nakon propustene prilike sa Norveskom. Ali barem 3. mesto da se osvoji i mozda budemo 10. u ukupnom plasmanu.
Hrvatska je isto propustila da uhvati prikljucak, ali nereseno sa Danskom i sa mnogo slabijom gol razikom izgubila je sve sanse za prolaz. Realnost, 3. mesto.
Crna Gora i Slovenija bez sansi.
 
Da, nažalost. Jedino da Holandija danas dobije Nemce, onda ih mi moramo dobiti u ponedeljak i stvara se krug od 3. Mada sve to ima smisla jedino ako Norveška ne odluči da ipak kalkuliše u poslednjem kolu protiv Nemaca.

Hrvatsku je koštao onaj ubedljiv poraz na startu, da su tu izvukli manje golova razlike, možda bi imali neku šansu. Iako, mislim da su oni, u najgorem slučaju skoro sigurno 9. (sem ako ne zeznu nešto) i znajući kako idu stvari u rukometu, mislim da ih gledamo na OI.
 
Sada više ne postoje ni teoretske šanse, Nemci dobili Holandiju 33:26. Ostaje jedino da se u direktnom duelu izbori eventualno to 3. mesto u grupi kako bi se mogli nadati barem 10. mestu.
 
Ni to 10. mesto vise nije dostizno. Slovenci ce biti ispred nas jer imaju ubedljivo bolju gol-razliku od nas.
Ali svakako se treba oprostiti sa pobedom i na kraju krajeva necu biti razocaran sa ukupnim rezultatom.
 
E jbg..Onda, da, jedino da se ostvari pobeda za kraj i to je to.
 
Шанса нам је следеће европско првенство где треба да будемо бољи од свих оних репрезентација које се нису квалификовале за тај турнир, а пошто су оне најјаче успеле да прођу већ сада мислим да имамо солидне шансе. Значи главни ривали биће Пољска, Мађарска и Исланд. Па и Холандија. Није немогуће
 
32:30, pobeda za kraj protiv Holandije..Kao što smo već i pisali u postovima iznad, svakako je lepo što je ostvarena pobeda za kraj..
Čekamo EP..:)
 
Баш сам био неугодно изненађен кад коментатор јуче рече да је то била наша прва победа над неком европском репрезентацијом на светским првенствима још од 2013. и победе над Белорусијом
 
Da, to i jeste nedopustivo, ako mislimo da pucamo na neki viši plasman u budućnosti.
 
Jbt, kakav fejl su napravili Norvežani..Ladno izgubiše dobijenu utakmicu, samo što im se u poslednjem napadu u regularnom delu nije išlo na gol, a lik imao otvoren šut praktično..Koje budale..Valjda nisu verovali da će sudije da aktiviraju pravilo koje se retko sudi (i viđa). :D
 
Nisam gledao, ali sam video da smo pobedili sa gol razlikom. Sada ce nam biti lakse u nastavku kvalifikacija.
 
Lepe vesti i u klubskom rukometu. Rukometaši Vojvodine su juče osvojili EHF kup pobedom u dvomeču protiv norveškog Naerba. To je ujedno i prvi evropski trofej nakon 2001. godine i pobede Jugovića u Čelendž kupu.

EDIT: Sad vidim da je ovo bilo praktično preteča EHF kupu.
 
@Mrm

Da ovde prebacim atletiku. Pratim Dijamantsku ligu i sad sam se podsetio da je ove godine imao dva 2. mesta. A skakao je 17.81.
 
  • Like
Reactions: Mrm
Tako je... Sledeća stanica je Monako 21.07.2023. Super što pratiš 💎 ligu. 👍
 
Pa, atletiku pratim otkako znam za sebe. Uglavnom ne propustam da ispratim sva desavanja. A sad u poslednjih godina na Sport Klubu prenose Svetska i Evropska prvenstva za mladje kategorije.
 
  • Love
Reactions: Mrm
@Tinte

Ijaoo pobedi Zango u Monaku!! 🙌🙌🙌Šta mi uradi, da čekam 6. seriju poslednju.. Ovaj klinac Hibbert sa Jamajke tek dolazi, opasan je.. Zangov brat mi kazao da se ne brinem još, ali Bogami.. 😬
 
Nisam gledao, jer sam bio u gostima, tako da cu pogledati naknadno. Drago mi je i inace ocekujem da bude interesantno takmicenje u troskoku na SP.
 
  • Love
Reactions: Mrm
@Tinte

Doduše nije bilo ni Picharda ni Diaza juče, tako da biće svašta, uh...😬
 
Inače, kad sam već krenula da komentarišem sport, u toku je i SP u vaterpolu, od ex-Yu reprezentacija Srbija i Crna Gora su izborile plasman među osam, dok je Hrvatska eliminisana u osmini finala u direktnom duelu sa Crnom Gorom. Iako su i naši, vidim ponovo imali zanimljiv duel sa Crnogorcima koji je dobijen posle velikog preokreta. :D

U četvrtfinalu naši protiv Italije, sa mislim minimalnim (možda i nepostojećim) šansama, dok Crna Gora igra protiv Grčke i mislim da oni nisu baš bez šansi za polufinale, ali videćemo.
 
Back
Top