Ostali sportovi

Brawl Stars Crying GIF by Tribe Gaming
Oh jadna dusica, ispala zrtvica, nja nja nja... 😭😭😭

Svakim danom mi se Ukrajinci sve vise i vise gade.
 
Ona kao krivi predsednika međunoradne organizacije ili tog saveza za mačevanje da joj je on obećao da neće biti diskvalifikovana ako samo pruži vrh mača u znak pozdrava protivnici. Međutim pravilo u tom sportu je isto kao u šahu. Moraš da se rukuješ inače sledi novčana kazna.

U šahu je presedan bio napravljen kad su se Topalov (Bugarin) i Kramnik (Rus) posvađali tokom njihovog meča za svetskog prvaka 2006e godine i optužili jedno drugo za varanje i nakon toga evo skoro 20 godina posle oni se nisu više nikada rukovali pa ni u oči se nisu gledali a igrali su na turnirima skoro pa stalno jedno protiv drugog. Možda je samo Karpov vs Korčnoi bio veći skandal od Kramnika i Topalova jer u slučaju Karpova i Korčnoja je bilo svakakve komedije i drame :D.

Ali da se ne rukuješ s protivnikom je u šahu presedan i zabranjeno. Isto kao u mačevanju. Tako da nema pravo da se buni. Nije joj ona kriva što je Ruskinja i što diše. Time što se neće rukovati ne postiže baš ništa. Isto kao što ni Hrvatska reprezentacija u košarci nije mnogo toga postila nakon što su sišli sa postolja 1995e godine i nisu hteli da slušaju tadašnju jugoslovensku himnu. Čim se politika uvuče u sport tu nastane gomila problema. Počneš da mrziš čoveka a ne režim. Gorčina se uvuče u srce i onda počne da te izjeda i uništava...
 
Ali zašto se Kosovo takmiči na Frankofonim igrama u Kinšasi, DR Congo?! 🤣

I Jermenija je tu.. 🤔

Kad sam pitao Zangovog brata iz Burkine Faso da li zna zašto se Kosovo i Jermenija takmiče na Frankofonim igrama odgovorio mi je:

"Hehehe perhaps their national language is French"

😂😂😂 On ne zna šta je Kosovo..
 

Attachments

  • Screenshot_20230803_220628_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_20230803_220628_com.android.chrome.jpg
    414.2 KB · Views: 5
  • Screenshot_20230803_220608_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_20230803_220608_com.android.chrome.jpg
    470.4 KB · Views: 5
Pa lepo, ali ja dugo u Vrbasu ne živim, ne znam sugrađane, sportiste još manje :D

Jedino znam Mažića fudbalskog sudiju jer je moj stric bio razredni njegovom klincu :D
 
Ma dobro naravno, pogotovu mlađe, ali eto zanimljivo.. :) atletiku obožavam...
 
Upravo! I predstavnica Mađarske na ESC 2007 je iz Malog Iđoša, isto rođena u Vrbasu :D
 
  • Like
Reactions: Mrm
Stvarno? 😮

Ja sam mislio da je Subotičanka.. Mislim da je čak i Duška tako predstavila... 🤔
 
Nakon današnje jedne pobede, ženska reprezentacija Italije je izgubila od Turske u odbojci u borbi za evropsko finale. Turska jeste odlična, ali turski fanovi su previše toksični + Santareli 🤑🤮
Od 20:30 Srbija- Holandija borba za finale, ali takođe kako smo počeli dan tako ga valja i završiti, opet Italija- Srbija 🤣 muška odbojka (21:00)
 
Back
Top