Ostali sportovi

@Tinte

Jel si uspeo možda London danas da ispratiš?
Marie Jose Ta Lou iz Obale Slonovače je pobedila 100 metera, 4. meeting dijamantske lige ove godine.. Obožavam je.. Nadam se da će uzeti zlato u Budimpešti..
 
Uopste nisam ocekivao da mozemo da dodjemo do pf-a. Jedino sto sam ocekivao da pruzimo dobru igru i da im pariramo.
Sad igramo sa "laksim" protivnicima i nadam se finalu.

@Tinte

Jel si uspeo možda London danas da ispratiš?
Marie Jose Ta Lou iz Obale Slonovače je pobedila 100 metera, 4. meeting dijamantske lige ove godine.. Obožavam je.. Nadam se da će uzeti zlato u Budimpešti..
Nazalost ni to. Ova oluja je sve poremetila, plus obaveze. Jedino sto cu sad da preletim preko rezultata da vidim kako se ko plasirao i kakvi su rezultati. Jedino sto sam pogledao fenomenalnu Femke Bol koja je istrcala drugo najbolje vreme u istoriji. Njena tehnika preskakanja mi je savrsena.
 
  • Like
Reactions: Mrm
Lele, da mi je neko rekao da nakon debakla prosle godine na Evropskom sampionatu da ce dodji do polufinala, rekao bih mu da je lud...

Ali ne usudjujem se da gledam, jer ja kad god gledam nesto, nasi gotovo uvek izgube.
 
Uopste nisam ocekivao da mozemo da dodjemo do pf-a. Jedino sto sam ocekivao da pruzimo dobru igru i da im pariramo.
Sad igramo sa "laksim" protivnicima i nadam se finalu.

Zato mi je još i više drago, mislim, očekivala sam i nadala se tome da se ne obrukamo, ali ovo je baš lep uspeh, pa makar na kraju bili i 4. iako naravno da bih više volela kao i svi mi da osvoje neku od medalja. Mada, možda se dalo i naslutiti da će se desiti neka ovakva pobeda, jer, prema izveštajima iz prvog kola, čini se da je malo falilo da se pobedi i Španija, koja se danas za dlaku provukla protiv Francuske (proigrali i oni vaterpolo, ne sećam se da su ranije bili ovako dobro).

Protiv Grka su valjda poslednji meč izgubili (i to je bilo prvi put posle dužeg vremena) nisam zapamtila u okviru čega, nadamo se ovaj put obrnutom ishodu
 
@Tinte

Uh, svakako Femke Bol, možda i najbolja evropska atletičarka trenutno.. Ne možda, ustvari, najbolja..
A kod muškaraca je malo veća konkurencja, Duplantis (zamisli izgubio je u Monaku, čak je bio 4. mesto 😮), i dva Norvežanina Warholm i Ingebrigtsen... 🤔
 
Za Duplantisa nisam znao. Verovatno je ovo prvi put otkako je poceo da redovno preskace 6 metara, da nije preskocio 6 metara. 😲
A ova dvojica pomenuta Norvezanina su takodje fenomenalna.

Zato mi je još i više drago, mislim, očekivala sam i nadala se tome da se ne obrukamo, ali ovo je baš lep uspeh, pa makar na kraju bili i 4. iako naravno da bih više volela kao i svi mi da osvoje neku od medalja. Mada, možda se dalo i naslutiti da će se desiti neka ovakva pobeda, jer, prema izveštajima iz prvog kola, čini se da je malo falilo da se pobedi i Španija, koja se danas za dlaku provukla protiv Francuske (proigrali i oni vaterpolo, ne sećam se da su ranije bili ovako dobro).

Protiv Grka su valjda poslednji meč izgubili (i to je bilo prvi put posle dužeg vremena) nisam zapamtila u okviru čega, nadamo se ovaj put obrnutom ishodu
Sva cetvrtfinala su se bukvalno igrala na jednu loptu, sto je dobro za vaterpolo i generalno u bilo kom sportu. Svakako da se sad mozemo nadati medalji, ali kao sto si pisala i 4. mesto je uspeh.
 
Je l' ono 2009. bilo da su svi bili u fazonu nema sanse dalje od qf a oni osvojili titulu lol

Francuska se ocito spremala za Olimpijske sledece, otud i vaterpolisti odjednom.
 
Da, ali ovde nije slučaj da se rukovanjem pokazuje sportski duh ili šta već, nego je bukvalno obavezno i deo pravila tog sporta. Ništa manje od diskvalifikacije ne bi ni smelo da bude.
 
A za to vreme, urgiraju da se Rusima i Belorusima skroz zabrani ucesce na Olimpijadi.
 
A za to vreme, urgiraju da se Rusima i Belorusima skroz zabrani ucesce na Olimpijadi.
Voleo bi da vidim ruske i beloruske sportiste na OL u Parizu u inat svima makar bez zastave i himne
 
U Tokiju su tako bili, i ja bih voleo sportiste iz Rusije i Belorusije u Parizu..
 
„Nisam želela da se rukujem sa tom sportiskinjom. Postupila sam po volji svog srca. Kada sam saznala da žele da mi daju diskvalifikaciju, da sam dobila crni karton, to me je ubilo. Vrištala sam od bola“, rekla je Olga Harlan.

Brawl Stars Crying GIF by Tribe Gaming
 
Back
Top