Ostali sportovi

A jbg..
Sve čestitke, odlično su igrale. Mada ne znam, čini mi se kao da je servis igrao veliku ulogu u dobrom delu meča i da su naše imale mnogo više problema na prijemu samim tim.
Opet, godpođica Vargas.. 😌 Sahranila nas je, i to je tako..
 
Ma zabranit sve to, posebno u atletici gdje ima brdo takvih primjera 🙏
 
  • Sad
Reactions: Mrm
Svaka čast svakom ko odluči da predstavlja svoju zemlju, da sam ja sportista isključivo bih predstavljao svoju zemlju porekla, ili zemlju gde sam rođen/živim. Ali na kraju dana, svaki sportista ima "rok trajanja", a od vazduha se ne živi.
Konkretno ova Melisa je sigurno 10× plaćenija u turskim klubovima/reprezentaciji nego u svojoj zemlji. Ako to ne krši nijedno pravilo, i ako to njoj odgovara super.
(Mislim da će se u odbojci u budućnosti to pravilo i primeniti. Mislim da je neka odbojkašica iz Filipina ušla u proces dobijanja japanskog državljanstva ali je to stopirano)
 
Svaka čast devojkama, četvrto finale zaredom, zaista za svako poštovanje i naklon do poda. Bez Vargasove, mislim da Turkinje ne bi slavile. Šteta, jer su nijanse odlučivale.
 
Nekoliko utisaka sa tribina:

-Amerikanci najstrastvenije navijaju (ima par njih koji se deru iz petnih žila svaki put kada je neko njihov u trci)

-Australijanaca i Holanđana je najviše od onoga što sam video, a ima i Iraca, Italijana, Španaca, Švajcaraca, Meksikanaca, Britanaca itd. Australijanci su čak "okupirali" par kafića uz jezero sa zastavama, dresevima i alkoholom

-Naših (navijača) jedva da ima, promocija takmičenja u minusu, vrlo verovatno pošto je u senci košarke i ženske odbojke


Sve u svemu baš zabavna atmosfera
 
Ne znam koliko je veslanje popularno u našoj zemlji, čak i u Beogradu, a za ovo tek sad vidim da je počelo još 3. septembra, nisam ni znao
 
Ne znam koliko je veslanje popularno u našoj zemlji, čak i u Beogradu, a za ovo tek sad vidim da je počelo još 3. septembra, nisam ni znao
Tačno, retko gde je popularno generalno.

Sve skupa ima oko 500 - 600 navijača po slobodnoj proceni, ali naravno tu ima i više stotine ljudi iz same organizacije (naših, a ima i Hrvata, Bosanaca itd.)

Nije marketabilan sport, jbg. Nemaš onaj sportski žar, atmosfera je baš opuštena i lagana.
 
Južna pokrajina domaćin Mediteranskih igara 2030. 🤡
Video sam na fb na stranici olimpijskog komiteta. I umesto da napišu da neće učestovati, ispisali su predugačko saopštenje da oni samo protestvuju
 
Ja nisam od onih ljudi koji bi tom Kosovu zabranili pristup vazduhu, ali ovo mi je malo neukusno jer ih nekoliko zemalja učesnica uopšte ne priznaje lol
 
Južna pokrajina domaćin Mediteranskih igara 2030. 🤡
kako misle, bukvalno pola država koje učestvuje na tome ne priznaje Kosovo.

Osim ako im neko nije obećao da će do 2030. da Srbija to uradi... :giggle:
 
Dajte da vidimo to saopštenje našeg komiteta? 🤡
 
Back
Top