Ostali sportovi

Klovnovi klovnuju.

Daleko je 2030, ali ja imam neki osećaj da ćemo se najnormalnije pojaviti na tim igrama.
 
Ovo saopštenje bolje da nisu davali jer ni oni sami nemaju pojma šta su sa njim hteli reći. Kosovo je punopravni član Mediteranskih Olimpijskih komiteta i kao takav imaju puno pravo i da se kandiduju za organizaciju istih. E sad, ovo će biti prvi put da se Mediteranske igre organizuju van Mediterana, u gradu koji ima prilično slabašnu sportsku infrastrukturu. Videćemo kako će to sve izgledati. Mada, već duži niz godina interes za ovo takmičenje, a posebno za organizaciju istog je gotovo nepostojeći u većini zemalja, pa i ne čudi izbor Prištine.

Mi svakako nećemo učestvovati, to je više nego jasno
 
Za dodelu organizacije Prištini glasalo je 55 delegata od ukupno 66, dok je 8 bilo protiv i 3 uzdržano.
 
Ajmo na drugi deo. Nisam nešto pratila mušku odbojku u poslednje vreme, ali pretpostavljam da ne bi trebalo da bude problem da prođu barem među osam tj ovu utakmicu.
 
Ajmo na drugi deo. Nisam nešto pratila mušku odbojku u poslednje vreme, ali pretpostavljam da ne bi trebalo da bude problem da prođu barem među osam tj ovu utakmicu.
Da.. a onda Poljska 🥶
 
E tu će već da bude čupavo. :D :ROFLMAO::ROFLMAO:

Pretpostavljam finale Italija - Poljska, možda ulete Francuzi umesto Italijana, ali ovi su domaćini, pa verujem da će na konto toga.Ne znam kakvi su Slovenci, ali ne verujem da će u finale.
 
Toliko sam ispao iz štosa da nisam umeo po facama da prepoznam koji je naš tim 😅
Iz prethodne postave znam samo Atanasijevića i Podraščanina + Kovačevića, ali vidim da je pretežno na klupi.
 
Ja znam i Todorovića (mada je većinom bio zamena) i Krsmanovića.
 
Odbojkaši Srbije se plasirali u četvrtfinale Evropskog prvenstva nakon pobede nad Češkom u osmini finala sa 3:0 u setovima (25:21, 26:24, 25:21). :)
 
Odbojkaši Srbije se plasirali u četvrtfinale Evropskog prvenstva nakon pobede nad Češkom u osmini finala sa 3:0 u setovima (25:21, 26:24, 25:21). :)
Srbija cekam boljeg iz mec Poljska vs Belgija .
 
Pretpostavljam finale Italija - Poljska, možda ulete Francuzi umesto Italijana, ali ovi su domaćini, pa verujem da će na konto toga.Ne znam kakvi su Slovenci, ali ne verujem da će u finale.
Meni su Francuzi uvek bili precenjeni, a Slovenci su me neprijatno iznenadili juče, zamalo Turska da ih pobedi, ali da Italija - Poljska, dve najbolje iz Evrope
 
Tesko ako dodje Poljska tu nama je kraj jel je poljska prejaka.
Losing My Mind GIF
 
Na VNL-u u julu (ili jun) pobedili smo ih bez Kovačevć-Podraščanin-Lisinac , standarna postavka, tako da nada ipak postoji xD
I na OI se od njih zlato očekivalo bukvalno, ništa manje od zlata.. Izleteli su ranije..
 
Meni su Francuzi uvek bili precenjeni, a Slovenci su me neprijatno iznenadili juče, zamalo Turska da ih pobedi, ali da Italija - Poljska, dve najbolje iz Evrope

Onda znači ovom paru Slovenija/Ukrajina upala kašika u med što bi se reklo, jedni će, ni krivi ni dužni da završe u četiri najbolje ekipe na prvenstvu. Pa da, bukvalno ako kojim čudom i pobedimo Poljake, lako može da padne finale i u muškoj konkurenciji. :love:
 
Back
Top