Ostali sportovi

Petar Krsmanović... :cool: 🥵

1686313816-1014271072-550x360.jpg


maxresdefault.jpg
 
Inače, kad dodo pomenu Kovačevića da je na klupi, izgleda je imao neku lakšu povredu, piše da se vraća i da će igrati u utorak u četvrtfinalu. On je inače i kapiten reprezentacije.
 
I Lisinac je nešto povređen, javljeno je da preskače vnl da bi se odmorio za evropsko.. Inače na predstojećim kvalifikacijama za olimpijadu, koje počinju 30. septembra, ne ide Bojana Drča a Maja Ognjenović dolazi kasnije ..ok😶 .. Brankica je izgleda nešto jako povređena pošto nešto i ne igra u reprezentaciji a i Uzelac je uzela njen broj u reprezentaciji🤔
Svakako da je Srbija favorit kod žena, ali muškarci će roditi mečku protiv SAD-Japan-Slovenija (ako se uozbilji)
 
Je l' Brankica prošle godine bila na svetskom kada su uzele zlato? Baš osetno fali timu.
 
Ni odbojkaši ne igraju u najjačem sastavu, ali koliko sam ispratio ovih par mečeva sa EP-a, deluju mi jako stabilno. Atanasijević nestvarno dobro servira, Pavle Perić me je oduševio igrom u globalu, dečko je stvarno vrlo prijatno iznenađenje. Krsmanović takođe standardno odličan, a verujem da će uz Kovačevića i Lisinca biti još bolje.
 
Potvrda onoga što smo već i znali 99%, u utorak u četvrtfinalu od 18h protiv Poljske koja je dobila Belgiju 3:1.
 
I to bi bilo to što se odbojkaša tiče, pošto protiv Poljaka svakako nemaju nikakve šanse.

Uzgred budi rečeno, u Beogradu se održavalo svetsko prvenstvo u veslanju na kom su naši bili katastrofalno loši i gde smo ostvarili tek jednu olimpijsku kvotu u ženskom skifu.

Naredni vikend počinje svetsko prvenstvo u rvanju u Beogradu. Dolaze sve svetske reprezentacije u najjačim sastavima, jer je prvenstvo takođe kvalifikaciono za Pariz. Vraćaju se i Rusi i Belorusi
 
Počelo je danas svetsko prvesntvo u rvanju u Beogradu, kao i lani održava se u Štark areni u Beogradu.. Bolestan sam, ali planiram barem jedan dan da odem, biće mi bolje, lani sam bio 4 dana i bilo je fenomenalno.. Sad su se vratili ruski i beloruski takmičari, što je posebna prednost jer su najbolji rvači sveta mahom sa Kavkaza u Rusiji, baš su falili lani u konlurenciji da se suprotstave iranskim i američkim takmičarima.. :)
Naša reprezentacija je dobra, a pola je sastavljena od upravo takmičara iz Rusije.. 😁
 
Mrmi, danas sam videla jednog cokoladnog, zgodan, visok, lepo misicav, taman kako treba za atletiku, a ja pomislila: "Ovo je Mrmijev broj." 😉😎
 
  • Haha
Reactions: Mrm
Mrmi, danas sam videla jednog cokoladnog, zgodan, visok, lepo misicav, taman kako treba za atletiku, a ja pomislila: "Ovo je Mrmijev broj." 😉😎
Ako je kao poljski odbojkaš Leon, kojeg gledam upravo uživo u finalu Evropskog prvenstva Italija - Poljska, možeeeee..mmmmm..😎🤠
 
Eh, Mrmi, ovaj tvoj Leon 2 metra. Otprilike je taj fazon, vitak, misicav, samo malo drugacija frizura, pomalo leteca, ali kratka... ma, tvoj fazon, 100%.
A i sta se raspitujes, taj vec ko zna gde je, veliki je grad... 😎
 
  • Wow
Reactions: Mrm
Reprezentacija Poljske, pod "dirigentskom palicom" Nikole Grbića, novi je šampion Evrope u odbojci❗

Poljska je večeras savladala domaćina Italiju sa ubedljivih 3-0 i trijumfalno, bez poraza, završava Evropsko prvenstvo.

Grbiću je ovo drugo zlato sa Evropskog prvenstva, a prvo je uzeo pre 22 godine kao reprezentativac Jugoslavije.
 
U Beogradu je u toku SP u rvanju. Naši su krenuli odlično i već imamo dve medalje u slobodnom stilu. Stevan Mićić je osvojio titulu svetskog prvaka, dok je Hetik Cabolov uzeo bronzu. I obojica su se ujedno kvalifikovali za OI u Parizu naredne godine.
 
U Beogradu je u toku SP u rvanju. Naši su krenuli odlično i već imamo dve medalje u slobodnom stilu. Stevan Mićić je osvojio titulu svetskog prvaka, dok je Hetik Cabolov uzeo bronzu. I obojica su se ujedno kvalifikovali za OI u Parizu naredne godine.
5 postova unazad.. 😌
 
Hvala što si nas podsetio na svoju prehlaadu sa temperaturom od 38,5 koja za posledicu ima gramatičko-pravopisne anomalije
 
Back
Top