Pesma za Evroviziju 2023: Polufinale i finale

Bojana super peva, ali stvarno ne treba slati izvodjace sa dve snimljene pesme u nepostojecoj karijeri drugi put na ESC, puno njih zasluzuje to mesto ispred nje. Slazem se, Sara Jo najkompletniji zenski paket. Balos ozbiljan kantautor u najavi.
 
Ne bih ja bio baš tako strog prema Bojani, donela je drugi najbolji rezultat u poslednjih par godina, nosila celu priču i izvukla maksimum u kombinaciji onakve pesme i nastupa. Samo ja mislim da je ona u drugačijem fazonu sada, što kaže Peace. A oko festivala su se mnogi šunjali, ona bar ima vokal boli glava.

Sara je zauvek poželjna i dobrodošla kao predstavnica, devojka je kompletan perfomer i stvorena za veliku scenu. 🫶
 
Ucesce na evrovizji nije nagrada za zivotno delo. Racuna se samo jedna pesma i nastup.
 
Nisam to ni mislio, već da je tada i takva bez karijere uradila ono što mnogi sa nekom karijerom nisu.
 
Nisam to ni mislio, već da je tada i takva bez karijere uradila ono što mnogi sa nekom karijerom nisu.
Nisam se nadovezao na tvoj komentar nego neko je napisao da Bojana ima dve pesme pa nije zasluzila da ide. Mislim da nije bitno sto ima dve pesme ako joj treca bude najbolja na festivalu.

Neka izbacuje onda album više otvoren joj je put do Stokholma bukvalno, pojela bi Breskvu uživo.
A mozda se nece sledece godine projaviti zbog Balosa. Ona njega jako voli.
 
Ma Sara sigurno ide na PzE samo se nadam sa nečim prejakim jer mi se čini da će po uzoru na Nou sledeće godine biti navala ženskih pjevačica i plesačica.

Zanima me šta Baloš sprema, nadam se da neće na silu ništa raditi.

Koja bi sila bila da učestvuju i Breskva i Tea i Sara 😂
 
Nisam se nadovezao na tvoj komentar nego neko je napisao da Bojana ima dve pesme pa nije zasluzila da ide. Mislim da nije bitno sto ima dve pesme ako joj treca bude najbolja na festivalu.
Ona moze da pobedi samo na festivalu ala Odbrojavanje za Bec i to je to, na PZE mislim da nema nikakve sanse.
 
Samo bih voleo da Sarina pesma bude vise keci od Muskarcine. Moze i eksperimentalna ali samo da ima neki hook. U nastupu mi ja bas falio neki viralni momenat izmedju onih industrjskih delova.
 
Ma može i neka generična pop pjesma sa zaraznim refrenom i malo nekog etno prizvuka na momente. Dve takve bile u top 3, jedna pobijedila, pa i Norveška u top 5 isto
 
Poređenje Bojane sa onim švedskim gastarbajterkama ne stoji, voleli je ili ne. Sigurno da ne bi bila fan favorit ako bi se pojavila u konkurenciji imena koja se ovde spominju, ali vokal ne može da joj se ospori i ne bi bila baš nebitna (zavisi i od pesme, naravno).
 
Last edited:
Ma može i neka generična pop pjesma sa zaraznim refrenom i malo nekog etno prizvuka na momente. Dve takve bile u top 3, jedna pobijedila, pa i Norveška u top 5 isto
Pa ja bih voleo da pesma ima neku umetnicku vrednost ali da ima i neki zarazni viralni momenat koji ce ukljuciti publiku. Eto to bi po mom misljenju bila neka idealna pesma za Saru.
 
To bi bilo najbolje, svakako, i da joj to bude pjesma karijere. Ali kažem, i da bude obična a konkurentna pop pjesma sa jakim nastupom, može
 
Pa moze, ali ja imam neke sumnje da je ona kalibar Chanel, Noe ili Foureire na igrackom polju. Ali moze da priziva demone, taman da pokrije i umetnicki aspekt.
 
Ma nije na tom nivou ali neka ne puca toliko visoko sa koreografijom samo i super
 
Back
Top