Pesma za Evroviziju 2023: Polufinale i finale

Slažem se da je Sari falilo nekih bitnih momenata u pjesmi i nastupu, ali mislim da će, ako pokuša opet, sigurno da ispravi greške. Realno, stvarno nema ništa da izgubi a može mnogo da dobije novim učešćem na PzE, a onda i na ESC.
 
Devojka na sceni 10 godina i ne može da ode dalje od tržnog centra, nešto tu baš ne štima i siguran sam da je do izbora saradnika.
 
  • Like
Reactions: FFM
Pa šta znam, nije da nije nastupala na ovim većim festivalima i događajima u Srbiji i regionu, nije imala solistički koncert konkretno ali nije jedina. Da je trebalo da bude još jača za ovih 10 godina, jeste svakako, možda je i do izbora pjesama, novca itd. Ali ljudi je znaju, samo joj još fali taj neki bum hit još jači od Bez sna, Muškarčina i NVZT i to je to
 
Cuo sam od vise ljudi razlicitih profila da im je izuzetno antipaticna jer deluje arogantno, plus ogranicene vokalne sposobnosti. Antipod Sanji Vucic.
 
Deluje mi da ima više hejtera nego fanova. Bukvalno da te bude sram da kažeš da je voliš jer će te sprdati. 💀
 
Deluje mi da ima više hejtera nego fanova. Bukvalno da te bude sram da kažeš da je voliš jer će te sprdati. 💀
Ma Tviteraši, kao da po narudžbi pljuju sve što ona radi.

Oni sprdaju Maju Nikolić stalno - sve ok.
Sara se malo sprda - užas kako je nije sramota

Buba Koreli - Tviter ga ponižava pljuje
Sara se našali na njegov račun - bezobraznyyy nije lijepyy

Na Insti je stvarno mnogo ljudi prati, imala je odličnu podršku na PzE, tako da mislim da joj stvarno fali ta jedna hitčina da prevagne
 
Pa pokazalo se da moze imati veluku podrsku i hit. Sto se to dovodi u pitanje ne znam.
 
Meni nije jasno čemu hejt prema njoj. Odličan performer, koliko znam karijeru nije gradila na pljuvačini i skandalima. Slažem se da ne daje maksimum i da pravi duže pauze što se tiče pesama ali po meni jedan odličan paket za ESC. Nadam se da će se prijaviti na PZE naredne godine.
 
Pa ljudi mnogi se drže onoga iz TLZP od prije 10 GODINA kad nije htjela da se trlja o Skaj Viklera a sad sa skoro 30 se razgoliti pa kao licemjerka je 🤡
 
Meni npr. Sara nije uopste simpaticna, ali bih voleo da je vidim na ESCu.
Na PZEu sam navijao za nju iako mislim da bi u buducnosti bolje prosla sa manje pretencioznom pesmom koja hvata na prvu loptu.
Muskarcina je bilo svega previse za internacionalni TV show - kompleksna koreografija, dupe, sise, komplikovan tekst, nestandardna melodija... Lava je mnogo bolja opcija jer je svedenija, lakse se covek fokusira i ima jasnije secanje na pesmu posle i samim tim jacu utisak.
 
Back
Top