Pesma za Evroviziju 2023: Polufinale i finale

Nije, njihovo počinje kasnije tokom leta valjda, a pojedine zemlje imaju i druge pesme kao predstavnike.
Takođe, mislim da Dankinje kod njih neće biti ovoliko nisko, mada je meni slabašna pesma.
 
Ova moze da sanja da ide na ESC. Zena 2 tona ne zna da ubode, jako je neugodno slusati uzivo, debakl.
 
Pa može, neka ode za Sloveniju i podigne zastavu bivše Juge.

Oh wait, to se radi još samo u Srbiji, tako da ništa 😄

Šteta, pokidala bi, ali kapiram, roditelji Bošnjaci iz CG, ona rođena i odrasla u Sloveniji, gradi karijeru u Srbiji i pjeva na srpskom, redovno i po Hrvatskoj nastupa... baš Jugoslovenka, nekako simbolično da sa Brenom nastupa koja je simbol tog vremena
 
Pa istina, ne bi. Sa onom pesmom ne bi ni ušao u finale. Kako me nervira što svi sada s*ru po plasmanu a tobože ga svi podržali. Meni Luka lično nije bio prvi izbor ali je postigao veliki uspeh iako su očekivanja za plasman bila veća. Npr ne sećam se da li su toliko jadikovali za Hurricane i njihov plasman, a realno bio je za nijansu bolji od Lukinog. Jedino što je bio veći hajp, i što su imale obožavaoce. Luka ispade crna ovca a scenski je bio za 10 mesta ispred HCN. Ne može ni da se poredi kao performans, jedino su ga one pokidale vokalom i energijom. Što jes jes. Vizuelno dajem + Luki. Nisu ni za poređenje ali sam naveo jer su po plasmanu bili slični..
Po ovome na kraju što je rekao, hoće po svaku cenu na ESC tako da ga očekujemo da se ponovo prijavi. Može ako se resetuje što se tiče pesme, nije 2004. godina. Deo o PZE , Luki i Evroviziji počinje na 18:57
 
Last edited:
Neka uči od Sare Jo kako dostojanstveno podneti poraz. Sasvim je legitimno da žališ jer ti je za dlaku izmakao Liverpul, ali budi gospodin kao Sara pa pohvali, čestitaj i nastavi dalje. ( Još je uložila ogroman novac u sam nastup) Mogao je da kaže recimo "Žao mi je što nisam otišao ali čestitam Luki na plasmanu i trudu, a nastup sam bi pokazao kakav bih plasman zauzeo" lepše zvuči nego ovako ispada da je pritajeno sujetan. Nadam se da će mama Sara da se prijavi naredne godine i da pokida 💫🔥
 
Princ bi dobro prosao na televotingu zbog tog tarzanskog momenta.
 
A dobro i novinari malo smaraju sa tim pitanjima da li bi bolje prošao.

A Hurricane su 2021. interno izabrane.
 
Goca tek koliko je sujetna to je neverovatno. Pa i HCN je osporavala i podržala Andriju Jo.
A dobro i novinari malo smaraju sa tim pitanjima da li bi bolje prošao.

A Hurricane su 2021. interno izabrane.
Pa nisu interno izabrane 2020. Svakako su bile izbor naroda
 
Goca retko iritantna persona. Sad kad god je vidim setim se njene izjave kako je super kad ženama muškarci na ulici, "sa građevine, iz kola", dobacuju komentare i upitala žene kojima to smeta da li su normalne 💀
 
A dobro, 2021. nije bilo festivala, pa niko ne može reći da bi bolje prošao od Loco loco. Sad 2020. bi možda npr Andrija Jo rekao da bi on bolje prošao vjerovatno da su ga pitali.
 
Taj Princ mi je oduvek imao neku ljigavu energiju, uopste nisam iznenadjen ovakvim odgovorom na pitanje. Sad mi je cak malo i krivo sto nije otisao u Liverpul da dozivi flop epskih razmera. Ali tada bi vrv okrenuo pricu na politicko glasanje i namestaljke. 🤡
 
Taj Princ mi je oduvek imao neku ljigavu energiju, uopste nisam iznenadjen ovakvim odgovorom na pitanje. Sad mi je cak malo i krivo sto nije otisao u Liverpul da dozivi flop epskih razmera. Ali tada bi vrv okrenuo pricu na politicko glasanje i namestaljke. 🤡
Mozda i bi flopnuo, mada kad vidim kako se glasalo, odnosno da su donji deo top 10 publike cinili Hrvatska, Poljska, Moldavija i Albanija, vrlo moguce da bi se i on tu negde umuvao.
 
Mislim da bi Princ prosao kao Albanija ove godine, ili maksimum kao Balkanika 2018. godine. Sto pokazuje da smo ove godine ipak imali slabiji izbor, i da pesme nisu bile dostojne ni top 15 na ESCu
 
Taj Princ mi je oduvek imao neku ljigavu energiju, uopste nisam iznenadjen ovakvim odgovorom na pitanje. Sad mi je cak malo i krivo sto nije otisao u Liverpul da dozivi flop epskih razmera. Ali tada bi vrv okrenuo pricu na politicko glasanje i namestaljke. 🤡
I meni je on odbojan baš i draže mi je što je Luke otišao iako mi je Prinčeva pjesma bila bolja i mislim da bi prošla nešto bolje, ali tu negdje kao Poljska, od 19-21. mjesta. Tako bi prošla i Zejna, jedino za Baloša mislim da je mogao malo iznad ali isto ne previše.

Što se tiče komentarisanja, vazda mi je glupo kad ljudi budu sujetni i ne mogu da prebole da nisu pobijedili i otišli pa onda vrte priču u svoju korist.

Goca priča protiv ESC-a jer zna da preko festivala nikad otišla ne bi a i probala je sa pjesmom koja bi bila tipa 11. na Radijskom festivalu od 15 učesnika.

I da, ne bih se složio da su Hurricane 'nešto bolje' prošle od Luka - top 15 u onoj konkurenciji plus sve što je pratilo tih par dana u poređenju sa ovom godinom je meni kao top 5 plasman.

Sledeće godine se nadam da imamo pjesmu za top 10 plasman, pošto ove godine je na PzE, jednostavno, nije bilo.
 
Back
Top