Pesma za Evroviziju 2023: Polufinale i finale

Ali ti kad njega slusas u vezi sa tim tvt, stekao bi utisak da je on dobio 50k glasova a Luka 3k. Da smo imali MF/Dora sistem Luka bi ga usio za poprilican broj poena, a Konan sumska jagoda nek se zamisli sta to govori o njemu kad mu je peder koji sapuce bio tek par stotina glasova iza na nacionalnom finalu.
 
Ma meni je i dalje nevjerovatno da je Princ uopšte dobio 12 od publike, ok kapiram zašto bi neko glasao, ali uopšte nisam mislio da će baš najviše glasova on da dobije
 
Ove godine smo imali veliki izbor tih mladih talentovanih i ne toliko poznatih pevaca, i to su svi potencirali kao nesto jako dobro na ovogodisnjem festivalu. Slazem se da ih ima, ali nijedan od njih nije doneo kvalitet za top 10. Zeleli su da im se desi Konstraktina prica, da eksplodiraju iz tame, ali nisu dorasli tom nivou na kom je Konstakta bila tada. Tako da jedan od losijih festivala.
 
Ja sam bio poprilično zadovoljan ponudom ove godine i pored toga što (najverovatnije) nije bilo materijala za top 10.

Ali, realno, Nađa je bila top 10 kod žirija materijal! 😍
 
Realno Princ bi vjerovatno prošao bolje nego Luke Black jer sam siguran da bi ga televoting pogurao, iako bi kod žirija doživio potop unatoč dobrom glasu.
 
Ne bi se ni Princ proslavio kod publike, verovatno bi prošao malo bolje, ali zbog čitave situacije iz tog perioda niko se ne bi proslavio makar kod naše dijaspore. Luke je bio eksperiment, top ili flop i nije mi žao što smo ga poslali.
 
Inače, da li mislite da bi Milica Pavlović mogla da se prijavi na PZE u budućnosti? Teodora je sama priznala da radi na albumu i da neće slijedeće godine, tako da izgleda da od ovih aktuelnijih najveću šansu da se pojavi naredne godine ima Breskvica koja je opet relativno nova i ne može se baš reći da je velika zvijezda.

Završena je turneja, objavila je novi album, održaće sad solistički koncert u decembru, nekako razmišljam možda joj je slijedeći cilj da ode na Evroviziju...
 
MP ako će na PZE da nam predstavi nešto poput poslednjeg albuma, što se mene tiče ne mora nikad da se prijavljuje, baš je spala na lošu muziku.
 
Meni album i nije toliko loš, ali previše je folk nekako. Kučketina joj je najbolja pjesma čini mi se. Kako god, što se Breskvice tiče mislim da bi to moglo biti nešto baš dobro što bi se svidjelo i žiriju i publici na Evroviziji. Ja kako sam shvatio ona kao zna dobro da pjeva.
 
A ko zna, možda se i Sara Jo vrati. Otom potom, vidjećemo, ali volio bih da opet ode neko popularniji nakon slanja dvije godine alternative i da opet postoji hype kao i Hurricane kad su išle. Nekako je toga baš falilo ove godine.
 
Breskva deluje kao da je operisana od energije, a za nastup nije dovoljno samo da budeš nafurana mawa. Videćemo sad na Music Weeku.
Pa ja mislim da bi ona išla sa nečim poput ova dva dueta sa Hennyjem, znači bez kretanja i plesa, samo dobra muzika i njen glas i mislim da bi bila dobra opcija.

Ali u suprotnom, da, ona sa brzom pjesmom mislim da se ne bi snašla najbolje.
 
Pa ja mislim da bi ona išla sa nečim poput ova dva dueta sa Hennyjem, znači bez kretanja i plesa, samo dobra muzika i njen glas i mislim da bi bila dobra opcija.

Ali u suprotnom, da, ona sa brzom pjesmom mislim da se ne bi snašla najbolje.
Ja mislim da će biti nešto kao Srećan Put
 
Back
Top