Pesma za Evroviziju 2023: Polufinale i finale

To znači da neće biti glavna, a da li će ostati pri Zabavnoj redakciji, ili ide negde drugde, videćemo.
 
  • Like
Reactions: FFM
Pa dobro je to, ostaje isti krug posvećenih ljudi ako se ne varam
 
Trenutna postava RTS-a ide u pravom smjeru. Generalno onaj govor Milana Marića na jednoj nacionalnoj i javnoj televiziji bio mi je baš prijatno iznenađenje. I generalno u produkcijskom smislu svaka godina je bolja. Ne bih sada da pretjerujem jer bilo je failova u prošlosti, ali posljednjih godina baš se osjeti entuzijazam RTS-a da stvarno postigne visok plasman. Nadam se iskreno drugoj pobjedi uskoro.

Sjećate se one povratničke Beovizije kako je sve izgledalo hahahaha
 
  • Like
Reactions: FFM
Ocekivan izbor, ostace sve manje vise isto kao i sa Oljom. PZE je stekao reputaciju i treba mu se posvetiti svake naredne godine.

Jedino me brinu ove afere u poslovanju i proizvodnji programa. Ocigledno da je bilo propusta, odjednom se pojavila ta cuvena emisija Jedan dobar dan nakon kritike UO, sada saznajemo da su se i preko Sarenice izvlacile pare. Nadam se da nece doci do nekog drasticnog smanjenja budzeta za zabavni program.
 
Pesma je top, ali nije esc materijal, kao ni Aleksandra.

Grmilica od pesme, ali meni ona izgleda smesno sa koreografijom. Doslovno Nevena Bozovic - Toxic 2
Nensi Bo mi je kao Taylor Swift za domaće tržište, ne stoje joj brže pesme, jednostavno nema ona pojavu za tako nešto 🥲
 
Ni ja ne mogu da vjerujem. I to je prelijepo 😍

A što se DDD tiče, da i ja mislim da bi je pojela koreo na sceni, ali mislim da bi bila u 10 zbog rezultata kakvi su bili ove godine. Opet se*em med o poenima, ali mislim da bi skupila samo od publike dovoljno za 10. mjesto, ili bi bila tu negdje kao Let3
 
  • Like
Reactions: FFM
Isto, uz to mi nekako ne ide ni Aleksandrin triler uz pesmu.
 
Back
Top