Pesma za Evroviziju 2023: Polufinale i finale

Pa i ja sam među onima kojima Sara Jo nije preterano simpatična, a ni muzički mi se, osim par pesama, ne dopada šta radi.
Ali sa druge strane, mislim da Sara jeste neko ko ima potencijal za ESC i da joj treba dati priliku. Mada, ja sam istog mišljenja i za Milicu Pavlović i Teu Tairović. S tim da bi Sara trebalo da ide na neki urbaniji zvuk, nešto što ne zvuči "srpski", poput Divlja, a ove dve na nešto što zvuči lokalnije.
 
Last edited:
Pa ne vole je jer je drugačija i ne uklapa se u taj šablon po kome rade ostale naše pevačice. Jednostavno tip muzike koji ona peva nije toliko popularan ovde, najuspešnija pesma joj je Muškarčina, a to joj je ujedno i najlokalnija pesma, zato je i slušanija od njenih ostalih pesama, ali bez obzira na to ona ostaje dosledna sebi i ne pokušava da se promeni zarad veće popularnosti i da bi se nekome svidela, a opet ima svoju publiku koja je sluša i voli. Kao da su MP, Džehva, Tea i ostale nešto mnogo simpatične ovako, nisu, ali prave muziku na koju su ljudi ovde navikli i koja se ovde sluša pa su i popularnije.
 
Pa nije ona svemirski brod 😂

Evo i tebi jedna lobanja, čisto da ti vratim 😉
 
Pa ne vole je jer je drugačija i ne uklapa se u taj šablon po kome rade ostale naše pevačice. Jednostavno tip muzike koji ona peva nije toliko popularan ovde, najuspešnija pesma joj je Muškarčina, a to joj je ujedno i najlokalnija pesma, zato je i slušanija od njenih ostalih pesama, ali bez obzira na to ona ostaje dosledna sebi i ne pokušava da se promeni zarad veće popularnosti i da bi se nekome svidela, a opet ima svoju publiku koja je sluša i voli. Kao da su MP, Džehva, Tea i ostale nešto mnogo simpatične ovako, nisu, ali prave muziku na koju su ljudi ovde navikli i koja se ovde sluša pa su i popularnije.
Sa drugim delom se slažem, sa prvim ne.
Ima dosta izvođača koji su drugačiji, pa ih ljudi ili vole ili su neutralni. Nju poštujem što i dalje fura svoj fazon i zna zašto to radi, svaka joj čast za to.
 
Ma da li je moguce da su ogae fanice glasale masovno za nesto iz Srbije? 😯

Edit: Ovo nije ogae sc?
 
Back
Top