pl Poljska 2023: Blanka - Solo

Meni je Alicja bila u top 3 2020, verovatno ću se razočarati sad.
 
You do me nije loša, ali je klasična radio friendly pesmica da je slušaš dok se voziš u kolima. Blanka solo mi se ne sviđa, a ova Hyzy nije uopšte loša. Gladiator ipak najbolja opcija, čeka se samo još Alicja da pokida sa baladom. Inače čitam sad da će glavna u ziriju biti Edita Gorniak (esc 94' drugo mesto) i da će ona maksimalno da progura neku baladu (verovatno Alicja) a da pesme kao sto je gladiator ne voli uopšte iliti nije njena cup of tea.
 
  • Like
Reactions: Mrm
Sa Edytom se nikad ne zna, posto je u poslednje vreme malo udaremnia u mozak 🤪 ali posto je sada dobro povezana sa rezimskom televizijom koga drugog bi uzeli nego nju 🙄
 
Joj, ja zaboravio kakvo je stanje u Poljskoj i da je TVP režimski megafon.

ALICJA REŽIMSKA PEVALjKA!
 
Koliko sam pratio ljudi su najvise za Jann-Gladiator, ali kako ce ovo proci na TVP, ostaje da vidimo 😉
Mada kada su ga uzeli u obzir u tih 10 izvodjaca, sve je moguce.
 
Ja se samo pitam kom ludaku je palo na pamet da se NF zove Tu bije serce Europy 😭 Krindž.
 
Mogla bi sanah da se prijavi neki put
Iako se sanse mere u promilima
 
Sedim tako na poslu i razmisljam, ukoliko u PL zaista pobedi Jann, koji je stilski dosta slican Luki, a na prvu po meni dosta primamljiviji, da treba dobro da se razmisli prilikom našeg izbora.
Dve kompozicije slicnog stila nikada dobro ne prodju obe 🙄
Ali dobro treba to videti i uzivo kako sve izgleda.
 
@Mrm da li mozes da kazes sta ti je tacno smesno?
Pozitivno uglavnom, to tako kako se kao kalkuliše, šta, zbog čega izabrati, izvini smešno mi je to, kao da će kod nas ako se dopadne ljudima i žiriju, gledati "Aha Poljska je odabrala onog sličnog, nećemo ovo"..😁🙃🙂
 
Pozitivno uglavnom, to tako kako se kao kalkuliše, šta, zbog čega izabrati, izvini smešno mi je to, kao da će kod nas ako se dopadne ljudima i žiriju, gledati "Aha Poljska je odabrala onog sličnog, nećemo ovo"..😁🙃🙂
Pa bolje bi bilo da kalkulisu 😉
 
Nadam se da će Alicja imati pesmu makar u rangu "Empires".
 
Pa ja sam zvanično opsednut Gladiatorom, nije mi dugo trebalo. 😍
 
Back
Top