pl Poljska 2023: Blanka - Solo

Verovatno je ruzno sto cu reci,ali meni je ovo najodvratnija zemlja na ESCu...a i dovoljno sam je upoznao da mi bude i fuj ovako generalno....tako da sta god poslali, ne interesuje me...POLAND IS DEAD FOR ME....
 
Ahahhahahaha, pa ovo je kraj. 😂

Mislim, meni se gadi trenutni poljski režim, kao i svi ljudi koji su ih izglasali. Ali zemlja kao zemlja mi je na zelenoj listi.
 
Poljski Luke Black jako dobra pesma, ostale nisam cuo.
 
Ponekad se pitam dali je Nemanja97 brojcanin drugi account
Da li da se uvredim zbog te konstatacije? Mislim, nebitno je svakako. Ja sam jedan jedini…Mislim da samo mozete da budete srecni sto imate ovakvog analiticara ESCa poput mene. Pozz…♥️ i ziveli 🥂

Ahahhahahaha, pa ovo je kraj. 😂

Mislim, meni se gadi trenutni poljski režim, kao i svi ljudi koji su ih izglasali. Ali zemlja kao zemlja mi je na zelenoj listi.
Izgleda da nisi bas toliko upoznao poljski narod, pa ti je ostala zelena boja..ja cak poljake imam i u familiji. Muke zive..😀
 
Da li da se uvredim zbog te konstatacije? Mislim, nebitno je svakako. Ja sam jedan jedini…Mislim da samo mozete da budete srecni sto imate ovakvog analiticara ESCa poput mene. Pozz…♥️ i ziveli 🥂

Nemoj, ako se uvredis dete nece moci da spava veceras
 
@Nemanja97 probaj da vise obilazis teme gde si zadovoljan situacijom nego ovako da polivas hejtom i gde treba i gde ne treba, ili bar prisutvuj u jednakoj meri 😀

Sad ni ne mogu da se setim da li si nekog hvalio skoro, sem Ulrike i Tiril (i Paparizu naravno)
 
@Nemanja97 probaj da vise obilazis teme gde si zadovoljan situacijom nego ovako da polivas hejtom i gde treba i gde ne treba, ili bar prisutvuj u jednakoj meri 😀

Sad ni ne mogu da se setim da li si nekog hvalio skoro, sem Ulrike i Tiril (i Paparizu naravno)
Ja sam ozbiljan analiticar i kriticar…svaka moja negativna kritika je nesto pozitivno…ne zelim da mracim, ali jbg takva je situacija…a naravno da sam sa mnogim osobama i njihovim delima jako zadovoljan. Meni kada se nesto svidi i vidim u tome potencijal, ja hvalim na sva zvona..U svakom slucaju, samo cu reci gledajte na dalje. Nisam ja bas takvo sivilo, kakvo mislite da jesam…🤭😊
 
Ne, nego nisam stigao pokazati odusevljenje za odredjenje osobe, zemlje, kao i domacinstva…ali bice i toga, da ne budem dezurni mracni vestac ovog foruma…🙃🙃🙃
 
@Nemanja97 probaj da vise obilazis teme gde si zadovoljan situacijom nego ovako da polivas hejtom i gde treba i gde ne treba, ili bar prisutvuj u jednakoj meri 😀

Sad ni ne mogu da se setim da li si nekog hvalio skoro, sem Ulrike i Tiril (i Paparizu naravno)
Božeee, kako smeš da zaboraviš FEMINNEM????? 😱😱😱
 
Kad neko ne vidi sebe, a krene da pljuje po ostalim clanovima foruma…
 
Ne, nego nisam stigao pokazati odusevljenje za odredjenje osobe, zemlje, kao i domacinstva…ali bice i toga, da ne budem dezurni mracni vestac ovog foruma…🙃🙃🙃
Pa ajde malo hajpa, malo pozitive u ovim mracnim danima 😁
 
Back
Top