pl Poljska 2023: Blanka - Solo

Jel ovo Natasza – "Lift up" ?

 
Moze ona da peva sta hoce i o cim hoce, ako pesma bude losa, slobodno moze da pakuje kofere i da trazi drugi dom, jer na nacionalni izbor vise sigurno nece otici.
Uopste ova patetika o prijateljima iz UA i sl. 🤮 mi se vise od toga…
 
Poslušah tog famoznog gladijatora. Meni ništa spektakularno iskreno, dobra je pesma, ali mi ni poređenja za Lukom nisu baš merodavna. Stilski su možda slične pesme, ali to je sve. Videćemo nastupe, doduše.
 
  • Like
Reactions: Mrm

Jedna od pesama sa izbora

Već 10 miliona pregleda, doduše 4 meseca stara. Ne bih otpisao ovo.

Inače ovaj spot je bukvalno kako zapadnjaci zamišljaju da su sve žene istočno od Berlinskog zida (da ne koristim grublji izraz)
 
Last edited:
- Gladiator; ili
- Prosto w cisze

i to je sve.
 
Ovi se zelena na kladionicama kao junska trava. Kad cemo mi i zasto nismo?
 
  • Wow
Reactions: Mrm
Nema tu nista za cudjenje kada se HR ovako zeleni sto ne bi PL 🤣
 
Očito zbog te pjesme Gladiator, počeli su otkad je rečeno da je na NF. Meni ta pjesma i nije nešto tako specijalno.
 
  • Like
Reactions: Mrm
pa kao što i kod nas vecina ocekivala Luku i na statistikama esctv on ima najbolju ocenu, a realno nije ponudio to sto se od njega ocekuje… to je uticaj fanova ESC.
 
Ulaganimo malo sa kladionicama, nisam ja tako siguran ni u Poljsku...
 
Pa niko nije siguran, ali to je ono o cim fanovi najvise pisu, koga bi zeleli na ESC i zato je takva reakcija na kladionici 😉
 

Jedna od pesama sa izbora

Već 10 miliona pregleda, doduše 4 meseca stara. Ne bih otpisao ovo.

Inače ovaj spot je bukvalno kako zapadnjaci zamišljaju da su sve žene istočno od Berlinskog zida (da ne koristim grublji izraz)
Ovo zvuči kao neka razvodnjena verzija Margaretinih pokušaja.
 
Alicja okacila isecak svoje pesme na tiktoku 30 sec. Ono malo sto se culo obecava. Tako da definitivno ce biti borba Yanna i Alicje za esc, samo je pitanje kome je javni servis obecao pobedu :ROFLMAO:
 
Alicja okacila isecak svoje pesme na tiktoku 30 sec. Ono malo sto se culo obecava. Tako da definitivno ce biti borba Yanna i Alicje za esc, samo je pitanje kome je javni servis obecao pobedu :ROFLMAO:
Pa naravno da su njoj, Jann im ne odgovara iz poznatih razloga, ali sa druge strane je i publika tu koja ce verovatno vise podrzati Janna nego nju.
Ne znam, nikada nesto posebno nisam gotivio ovu Alicju, ali da cujemo pesmu, pa cemo videti.
 
Bogami, bas obecava Alicjin isecak. Bice Poljaci na slatkim mukama.
 
Back
Top