pl Poljska 2023: Blanka - Solo

Alicja bukv nebitna ovde, ako pobedi biće to samo iz jednog razloga.

Mnogo bih voleo da Jann pobedi, ali sve mi nešto deluje da će ipak Blanka da uzme pobedu, što je meni katastrofa jer je pesma blagi uzhas.
 
Alicja bukv nebitna ovde, ako pobedi biće to samo iz jednog razloga.

Mnogo bih voleo da Jann pobedi, ali sve mi nešto deluje da će ipak Blanka da uzme pobedu, što je meni katastrofa jer je pesma blagi uzhas.
Ocekujem da ziri gura Alicju ili Dudka, a publika Janna.
E sad Dudek moze najbolje da prodje u tom slucaju, jer ga i fanovi plasiraju visoko.
 
Ne bih imao nista protiv da pobedi Spanija ili Finska, Poljska isto moze visoko kod publike ako odaberu Janna, za ziri nisam bas siguran.
 
Još ne znamo kako će taj Jann zvučati i izgledati uživo
 
Mislim da ce biti dobar, samo da mu ne uniste nastup, a TVP moze to i sa namerno da uradi, tipa da nesto nije moguce da se odradi na sceni.
Ali ipak trazim neke pozitivne stvari u svemu tome, jer da nisu videli potencijal u Jannu ne bi ga uzeli na na NF, pogotovo sto je pesma ranije bile objavljena.
 
Postavio je neko snimak kako peva uzivo, vrati malo temu unazad
 
Ja ne moram da vracam temu unazad, jer znam Janna od ranije.
 
Lepa je Alicjina pesma, nažalost miljama slabija od "Empires". Uvek je teško očekivati da izvođač ubode pesmu koja je i približno dobra kao prva. Primeri su i Kedžo i Ulrike.
 
Lepa je Alicjina pesma, nažalost miljama slabija od "Empires". Uvek je teško očekivati da izvođač ubode pesmu koja je i približno dobra kao prva. Primeri su i Kedžo i Ulrike.
Meni obratno kod Alicje...
 
Ne znam, meni je fina pesma, prijatna i to je to. "Empires" mi je imala neku jaču, evrovizijsku notu, zvučala je poput soundtracka za Bonda ili kao nešto što bi izvela Adele, samim tim je potencijal bio mnogo veći.
 
E pa meni baš to bolje kad je manje "Eurovisionized".. 😁
 
Back
Top