pl Poljska 2023: Blanka - Solo

Dopala mi se i tada, ali OVO, ovo je nešto totalno drugo.. 🥺 :cry:
E sad moram vokal da čujem uživo, ovo je jako škakljivo...
Ako bi ovo išlo na ESC, a vokal je odličan, ovo bi bilo ekstremno opasno kod žirija, ovakav raspon u pesmi niko dosada nema ove sezone..
 
Realno, ni Končita ne bi pobedila da nije imala pesmu baš tog "bondovskog" tipa, na stranu taj "look" i ekstravagancija. Prosto ne mogu da zamislim njenu pobedu sa pesmom tipa ove "New home".
 
Meni se Conchita nikako nije dopalo, mislim pesma, a i boju glasa doslovno ne podnosim...Tehnika pevanja je bila jako dobra, ali boja glasa za moj ukus najgora...
 
Dopala mi se i tada, ali OVO, ovo je nešto totalno drugo.. 🥺 :cry:
E sad moram vokal da čujem uživo, ovo je jako škakljivo...
Ako bi ovo išlo na ESC, a vokal je odličan, ovo bi bilo ekstremno opasno kod žirija, ovakav raspon u pesmi niko dosada nema ove sezone..
Teško da bi ona videla te glasove žirija kad u PF samo publika glasa, a dalje od toga neće moći 🤣
 
Bogami mene to baš plaši što nema žirija sada, opada kvalietet u polufinalima, ako ovako ostane samo će ići brze pesme, i to one gde se ne traži vokal ič.. moraće oni nešto da urade opet povodom toga..
 
Bogami mene to baš plaši što nema žirija sada, opada kvalietet u polufinalima, ako ovako ostane samo će ići brze pesme, gde se ne traži vokal ič.. moraće oni nešto da urade opet povodom toga..
Ma oformice EBU one-man-jury koji ces em ti sam ciniti i biti predsedavajuci !!!! Evrovizija perspektive sa MRMOM IMA!
 
Jann ili Blanka, kladionice vele. Nadam se da ce nastup Gladiatora pokidati.
 
  • Sad
Reactions: Mrm
Oni su sada nesto snimali sa Ochmanom
 
Je li je uopste pocelo?
Kod mene je sad neki info program.
 
Back
Top