pl Poljska 2023: Blanka - Solo

Gladijator mi je super, a video neki live snimak gde peva i bio raspad sistema.
 
Prayer GIF
 
Koliko sam čuo Alicja je slaba kopija neke izraelske pesme tako da je otpisiju.
 
Ove godine su promijenili sistem glasovanja, sad je kao na PZE. Ko zna kome namještaju
 
Ove godine su promijenili sistem glasovanja, sad je kao na PZE. Ko zna kome namještaju
Pa ako nekome namestaju onda njoj 🙄 ali to ce im biti samo na stetu u finalnom rezultatu, na ESC.
Ali ajd da vidimo i to.

#alicjarezimskapevaljka by Petar 🤣
 
Izašla Alicijina pesma, iskreno dosadno, Jann će je pojesti za doručak
 
Dosadno i uspavljujuće, zvuči kao demo. Muzika/ instrumental ne postoji, osim klavira tu i tamo, što je toliko fucking lazy. Kapiram da će se dopasti ljudima koji navijaju za Egreta na PZE 🤭

 
Dosadno i uspavljujuće, zvuči kao demo. Muzika/ instrumental ne postoji, osim klavira tu i tamo, što je toliko prevaziđeno pre 30 godina. Kapiram da će se dopasti ljudima koji navijaju za Egreta na PZE 🤭

Baš podseća na Lxandru iz Finske, ovakvu pesmu ne smeju da pošalju u samo tvt polufinalima.

Inače Egret mi je dosta bolji od ovoga, mnogo melodijski šareniji i sa jasnom gradacijom do kraja pesme. Ovo je ravno ko daska. Simpa, ali ravno.

EDIT: Dobro, priznajem da nisam do kraja odslušao dok sam pisao komentar.
Kraj je OK, ali opet nisam siguran da je dovoljno.
 
  • Wow
Reactions: Mrm
Alicja Szemplińska – “New home” 😢
Ova boja glasa, ova kompozicija, ovaj spot.. 🙏👌
Samo da može uživo da iznese tu melanholiju u glasu, biće jako teško, ali ovo je VRHUNSKI!
 
Egret mi je ok, onako.

U ovoj ponudi Alicija mi se jedina dopada, a i nije cudno kada mi se prosle godine Aminata dopala samo sa klavirom, a ove godina Alika (skoro pa slicno). "Empire" mi se dopala, ali mi je delovala kao da nije za nju pesma. Ova pesma mi se malo vise dopada. Slazem se sa Mrm (ali ne mislim da je to vrhunski) i nadam se da ce uzivo biti dobra.

Pored nje na 2. i 3. mestu (svejedno) su Blanka - Solo i Maja Hyży – Never Hide. Videcu kakve ce biti uzivo. Blanka mi ne deluje ubedljivo, pogotovo sa njenim glasom.
Jos eventualno Kuba moze da prodje. Ostalo mi je ok; nisu mi lose ili katastrofa.
U svakom slucaju, fino izdanje.
 
Dosadno i uspavljujuće, zvuči kao demo. Muzika/ instrumental ne postoji, osim klavira tu i tamo, što je toliko fucking lazy. Kapiram da će se dopasti ljudima koji navijaju za Egreta na PZE 🤭

Zanimljiva boja glasa. Lepa pesma, zanima me kako će zvučati uživo. Sve u svemu pozitivno iznenađenje
 
  • Like
Reactions: Mrm
Lepa i emotivna poruka objavljena bas na 24.02, ali je ovo nista vise od niskobudzetne balade.
 
Vi stvarno mislite da je sentiment ove pesme sa sve tajmingom neproracunat i da ne bi od nje sasili sebi jednu Mika Newton pricu u 🇬🇧 k'o od sale?
 
To je svima vise nego ocigledno ali ne mislim da bi se proslavila nesto sa ovom pesmom, znaci Gladiator jedini logican izbor. Poland, you have one job!
 
Back
Top