RuPaul's Drag Race

Kome misliš da nameštaju?

Btw, obožavam BTS dramu gde je Jaymes Mansfield otpratio Kashu, Nayshu i Alexis (za Alexis je već razuman potez), jer su bile u fazonu da je trebalo da završi u bottom 2 umesto Darienne prve nedelje lol a kraljici perika se to nije svidelo. Meni je on super zabavan, ali baš je detinjasto.

A naročito ću obožavati dramu ukolikoko Heidi stvarno krene na Kandy, pošto mi deluje da obe imaju kraći fitilj + pretnja otkrivanjem šta se priča kada kamere nisu tu uvek obećava 🙏
 
Last edited:
Pa meni je nekako Dzimbo apsolutni pobednik (sa pravom), i imam osecaj da se Kendi i Aleksis (i mozda cak i Dzejms) mnogo guraju, a Hajdi mnogo sabotira.
Ceo storyline mi se cini kao The Season of the Villains.
Cak kontempliram malo da li je Hajdi svesna toga i da je pristala da igra ulogu zrtve u svemu tome kako bi dobila storyline sjajne kraljice koju je produkcija zajebala i tako povecala fan bazu.

Dok citam sta sam napisao osecam se kao gej verzija lika koji pije pivo ispred dragstora i objasnjava kako su ljudi gusteri doveli Bajdena 'mesto Trampa.
 
Ko zna, ako Kandy bude dobila šansu da nekoga izbaci kroz lip sync deluje mi da se uopšte neće dvoumiti da li treba da leti favorit. Ili čak Alexis, a i ona mi je stvarno wtf sa nekim preteranim reakcijama. Jaymes je ok, zabavan i simpa i bio je visoko u (valjda) tri epizode što to mi je skroz validno, ali ne verujem da će imati protekcije. Staviće ga opet u bottom bez razmišljanja čim se oklizne i tu ga neće spasiti ni ta šašavost drag verzije Jennifer Coolidge.

Heidi i Jimbo su mi skroz ok za neku završnicu, iako meni baš niko ne deluje kao siguran pobednik.

Dok citam sta sam napisao osecam se kao gej verzija lika koji pije pivo ispred dragstora i objasnjava kako su ljudi gusteri doveli Bajdena 'mesto Trampa.
Bolje House of Love koktel lol
 
  • Like
Reactions: FFM
alyssa-edwards-not-impressed.gif
 
Evo me posle nekog vremena i naravno da moram ovde da pocnem. AS8 je toliki mess da se nadam da Jimboo ovo nosi. Bilo ko drugi nece zasluziti ni malo. Mislim da je vreme da pauziraju All Stars par sezona definitivno
 
Šta znam, meni je sasvim ok sezona i nije onako katastrofična kako se očekivalo kada su krenule glasine ko ulazi, a opet nije mi ni blizu prošle AS (logično). Žao mi je Heidi, ne razumem zašto je tako moralo da se završi, jer sam očekivao da ide do kraja, a taj njen I feel very attacked momenat u editu je nekako zbrzan. Ko zna šta se sve dešavalo dok se nije snimalo...

Jimbo je max freak, mada voleo bih da ponekad iskoči iz tog njegovog ludila, za promenu. Onaj tap dance iz SG će me progoniti lol. Definitivno i moj favorit.
 
Kako si rekao tako je promenio stil. Jimbo je zasluzio da bude bottom ali look mi je bio super. Ne too much kao sto smo navikli
 
Baš mi je krivo što je Jaymes ispao, ali bukvalno je imao najgori runway i sve je izgledalo nedovršeno i messy. U Rusicalu mi je bio super. Jedina zamerka kod njega mi je što je manje-više uvek išao na safe varijantu blonde bimbo (ok, kapiram, to je njegov fazon i volim), a lik je neviđeno pametan i kreativan i mislim da bi i sa takvim lookom dodatno mogao da se nadogradi.

Iskreno, pre bih izbacio Kahannu bez obzira na tu jednu pobedu, jer od nje malo šta mogu da dobijem a da nije look. Baš me zanima za koga su glasale ostale.

Očekivao sam više od runway segmenta, jer su za inspiraciju imali Grace Jones, a dosta njih je izgledalo prilično basic.
 
Ja ovo stvarno sada posmatram kao highly scripted show, tako da se jedva i unosim u to da li mi je žao da li je neko ispao.

U ovom trenutku želim samo da što duže ostanu Džesika i Aleksis jer me zabavljaju, svaka iz drugačijeg razloga.
 
Gledao sam juče neki klip na yt o Heidinom izlasku i tokom razjašnjavanja su pustili lajv između Jimba i Alexis gde je Jimbo valjda ''ispreskakao'' ovu zato što nije jasno potvrdila priču kako će Kandy rušiti favorite (u ovom slučaju Jimba) i time dala legitimitet priči koju je Heidi načela. U epizodi je Alexis bila nedorečena, a posle se vadila na to kako se bojala Kandy :ROFLMAO: Lik je neopisivi paćenik.

Btw, ne znam je l' ste registrovali/ispratili Drag me to dinner? Ozbiljan krindž, iako na momente smešno, mada i to zavisi od epizode i timova.
 
Last edited:
  • Like
Reactions: FFM
Video sam taj yt klip. Ne znam, cela ta prica mi je too much😂

Drag me to diner sam odlegao i prekul i krindz u isto vreme.

Team Raja i Detox je sve 😍 to je par koji nisam znao da mi treba 😂

Generalno ova sezona mi je uzasna i cekam UK😂 a za All Stars zelim da malo iskuliraju i pauzuraju
 
Uh i ja čekam jedva čekam UK...baš sam pre neki dan tražio pesmu za Jonbers/Peppa lipsync.

U DMTD su mi bili super i Thorgy/Kiki, Raja/Detox i Mayham/Morgan, Willam/Alaska, Ginger/Nina...Vanjie je neprepoznatljiva sa tim ultra cat eyes zatezanjem...a Symone i Gigi su mi no comment...drage su, ali boli koliko su nezanimljive.
 
E a gde gledate Drag me to Dinner? Baš bih slatko gledao Raju i Detox 🤩
 
Ja preko torenta našao (ako treba pisaću u pp). Vidim da ima i na ovom linku konkretna epizoda koju tražiš i sve druge, pod uslovom da ti ne smeta malo piskaviji audio + deluje da su malo ubrzane valjda zbog copyrighta (ova je oko 35 min, a mislim da su inače malo jače od 40).

 
Last edited:
  • Like
Reactions: FFM
Haha hvala, ali nažalost ne smem torente da skidam na kompu, a ovo je stvarno piskutavo.
Snaći ću se već nekako, hvala!
 
Znam da su pojedine stvari iz Hulu produkcije bile na HBO Maxu i Disney+, pa eventualno tamo da probaš, ukoliko imaš nalog. A i realno ne propuštaš mnogo, barem meni su samo malobrojni segmenti bili smešni.
 
Slazem se sa dodo. Nije bilo toliko zanimljivo ali raja i detox su sve😂
 
Ali kakav je glow up dobila Raja od AS! Doduše, možda malo i preterujem, ali mi je bar na onim klipovima sa Raven često izgledala kao da se spremala za maskenbal. Sada se vidi da tačno može da izvede sve što zamisli kada je look u pitanju, što je super, jer je mega kreativna. 👏
 
Last edited:
Back
Top