Sanja Vučić

Meni je Sanja top. Zorja nema nikakvu harizmu.
Nije bitno da li ima ili nema. Ruzno je da joj tako nesto prica iza ledja, a onda joj glumi neku podrsku i drugaricu. Ne volim takve ljude.
 
Ma to je estrada, čas se pljuju, čas se mire, ljube... Ne bi me čudilo da snime i duet.
 
Bitno da je JK propala kad lupa ovakve stvari, a ovde se neki 'slazu' sa Sanjom. K.
 
Nema potrebe da koristiš tu uopštenu prozivku "neki" @Niko, slobodno me taguj ili pokaži prstom na mene... moj post je samo dva posta iznad. :cool:
 
Biće da ne znaš da koristiš reč "licemernost". ;)
 
Ne, ali stvarno. Stole je postavio tvit o mišljenju Sanje Vučić o TS. Ja sam napisao da se slažem sa njenim mišljenjem, valjda imam pravo na to, ne znam šta je tu licemerno. Ti si me prozvao.
 
Pa to tvoje slaganje sa njom je ujedno i pokusaj odbrane nje sto je uopste tvitovala to, a nisko je sa njene strane da prica takve stvari. Da je JK to rekla ne bi govorio o tome dali se slazes nego bi rekao opet da je pukla i propala i da ne verujes da prica tako o drugim pevacicama.
 
Nekad sam znao da se složim i sa nekim Karleušinim izjavama - dok nije pokazala da nema stav - tj. da može da se kupi. Bilo šta da sada izgovori nema nikakav kredibilitet.
 
Pa nema kredibilitet ni Sanjin nicim izazvan napad na TS. Ona ne moze da ima ni 0.000001% njene karijere.
 
A dobro Niko, nije to napad. Ima pravo da joj se ne sviđa TS, kao i bilo koja druga pevačica.
 
Javne ličnosti moraju da vode računa o tome šta pričaju i tačka. Nije Sanja Vučić tamo neka komšinica na Tviteru, nego tu i tamo popularna pevačica.
 
Boxy ima harizmu ako skloni šiške, izgleda ko statista u sceni u biblioteci.

Ne napadam ga, samo mi se ne svidja lol
 
Niko kakve šiške, pa vidiš da sam grob sa naočarima... :ROFLMAO:
 
Ne valja:
- ni ako javno kaže da joj se neko ne dopada, jer onda nije solidarna s koleginicama,
- ni ako kritikuje samo u krugu bliskih osoba, a javno pohvali, jer je onda dvolična...

Nije ni lako biti pevačica u današnje vreme društvenih mreža...
 
I evo je, glavna borilja/borkinja (?) za društvenu pravdu na forumu...
 
Back
Top