Sanja Vučić

Ne valja:
- ni ako javno kaže da joj se neko ne dopada, jer onda nije solidarna s koleginicama,
- ni ako kritikuje samo u krugu bliskih osoba, a javno pohvali, jer je onda dvolična...

Nije ni lako biti pevačica u današnje vreme društvenih mreža...
A sta kao nije dvolicno kada se prica nekom iza ledja a onda pred tom osobom mwah srce moje divna si
 
Da prekinemo ovu raspravu... Uhvatimo se svi u kolo uz Sanjinu izvedbu Živote moj. Po meni bolja i od Usnijine.

 
Pa istina. Sanja ume sve da komentarise, a ne gleda svoje dvoriste. Sve u vezi nje mi je jako jeftino, cak i oni isecci koji zaista jesu lepi, ali produkcijski zvuce jeftino.
A nije joj prvi put da tako nekog komentarise. Ima ona dvolicne momente, znam da je za Zorju bliskim ljudima pricala kako je videla kostim i da ce joj super sakriti neharizmu, a javno je hvalila. Verovatno je mislila na onu krunu, ali svakako jako ruzno. Tako je i za Boomaru svasta pricala ljudima oko sebe.
51C9FSEB03L._AC_UF1000,1000_QL80_.jpg
 
Da parafraziram jednu Bebijevu fenomenalnu izjavu:

Rasprave oko pevačica su light sparing - bolje nego da se svađamo oko nekih naših osobina... @Bebi ispravi ako sam pogrešio.

Juu, tek sad ovo vidim. Mislim da sam ti ovako rekao: Bolje da svađamo oko pevačica, nego oko nekih naših osobina - tako da to je light sparing. 😁
ili ono drugo: Rasprava oko diva je gora rasprava nego jel bolji partizan ili zvezda. 😁
 
A da... ne mogu sve baš tačno da upamtim Bebi...
 
Čekam ovaj album da vidim u kom pravcu je usmerila svoju karijeru. Mislim da je Sanja vrlo talentovana da ima potencijal za ogromne stvari na našoj muzičkoj sceni. Nažalost, komercijalizacija je učinila svoje i ono što je do sada radila sa "Hurikankama" nije ni približno onome što ona zaista može. I iskreno se nadam da će se ovim albumom maksimalno odaljiti od tog treša, jer bi bila šteta da takav vokal koji šije i narodnu i pop muziku i dalje troši na instant pesmice.
 
I meni je bolje pesme imala u grupi nego van nje. Meni je jedina pesma od novih dobra "Đerdan", "Hanuma" može da prođe..
 
Nijedan tvit da mi lajkuje, a ubih se tamo braneći je. :cautious:
 
Back
Top