Sanja Vučić

Je l' prihvatila fan-made cover sa Đ? Pomislio sam prvo da je Stole... ali on bi ovde to podelio sa nama. :)

F84HEXGWkAA_Mmz
 
Ja baš očekujem raznolik album, mislim da će žanrovski biti pop-folk.
 
Sanja mi je neizmerno draga i simpatična, i pored Marijinog ovo je drugi album gde sam "potrčao" odmah sve pesme da preslušam, tj da prođem onako ofrlje preko njih. Ne mogu da kažem da me je razočarala jer je ovo bukvalno nešto što snima u zadnje vreme, ali zaista sam se nadao da će biti barem 2 čiste pop/rok/opera/ "umetnički folk/bop" pesme, nešto drugačije i kvalitetnije. Najviše mi je krivo zbog one slike sa kikicama gde je napisala da se vraća korenima i gde sam očekivao nešto kao što je snimala u ZAA, kad ono Đene đene😐
Na prvo slušanje Remek-delo favorit albuma.
 
Stigao sam da poslušam samo Remek-delo i Zumbul i ne zna šta bih rekao. Ok je to, ali meni je to za Cecu ili Prijovićku... Sanja može i mora bolje od toga.

Ali kad vidim komentare ispod videa - bravo Sanja, odličan album... album objavila pre 15 minuta, a komentar napisan pre 10 minuta. 😅
 
Meni se sviđaju "Đene , đene" i "Ološi" za sada. Vizuelno se baš potrudila i većinu pesama je sama pisala, za to svaka čast. Pesma sa Nućijem je solidna ali više volim "Đerdan". "Lako je njoj" i "Kerozin" su mi zanimljive, poslušaću ih još sigurno. Zumbuli nisu moj fazon, ali je pesma dobra. "Remek delo" je bolje zvučalo kao isečak.
 
Last edited:
Moram da se složim... Jedino Remek-delo koliko toliko ok. Očekivao sam mnogo više. :(
 
Kad je krenula solo mislio sam da ona baš puca na visoko. Đerdan i Hanuma su stvarno odlične pesme, nisu bile tipične pesme u svom žanru, nekako zvučale su sveže i imale su i tu neku artsy crtu, posle toga je krenulo sve gore i sad je postala Prijovićka za siromašne.
 
Sve pesme su mi dobre, najbolja mi je "Možda", a "Remek-delo" verovatno najhitičnija. Možda je suviše komercijalan album, ali pretpostavljam da joj to i treba u ovom momentu.
 
Back
Top