Sanja Vučić

Zumbul mislim da neću moći da svarim - ove zurle ili šta je ova boja - baš iritantan zvuk. Sve mi se više sviđaju ostale pesme, Kerozin, aaa pa sa Nuccijem je potpuno nova pesma.... i ta kida.... :love:
 
Ono sto sam ocekivao to sam i dobio - nista posebno. Dobre pesme, ali bezlicne koje bi mogla da snimi skoro svaka folk pevacica. Tuzno mi je sto je Sanja izgubila sebe.

Ako moram da izdvojim neke pesme to bi bile: Zumbul, Remek-delo i Olosi.
 
Kako kome, to je najbolje što imamo na domaćoj sceni, i sad nekako reći da je nedovoljno dobro ono što je najslušanije, a pritom i odiše kvalitetom, nekako čudno zvuči i onda se postavlja pitanje a šta je onda dovoljno dobro ako ono što je najbolje nije dovoljno. :) Uvek može bolje, to stoji, ali ok je sve dok nije baš razočaravajuće. Muzička scena malo stagnira i retko se pojave neki ekstra noviteti, pa u tom kontekstu nije loše ni ovo što nam se servira u poslednje vreme, ima šta da se probere. Šta se tek očekuje od Čole, a nije baš da izbacuje mega hitove redovno.

Kad smo glasali na FSC šampionatu, rekoh jednom prilikom da mi skoro ništa nije za ocenu 10, ne sećam se na kraju ni da li sam neku ocenio tako, i beše Petar reče, u izgleda imaš baš visoke kriterijume, a vidim ima vas i koji imate više, mada mislim da je to sve više stvar ukusa. Pesme koje bih ja ocenio sa 10 se retko pojavljuju, pa u tom smislu i 8-ica može biti vrhunska. E tako i ove nove od Marije ili Sanje mi možda nisu za 10 ali neke nisu ni daleko od toga.
 
@Miloš mislim da smo svi bili prilično jasni... ovako izgleda kao da se vrtimo u krug sa tom pričom.

Recimo Sanjina pesma Omađijan je bolja od svih sa ovog albuma. Marijine 11, Dobar Vam dan, pa i ona trilogija Pametna i luda, Sama i nervozna, Svoja i tvoja... sve su bolje od bilo koje pesme sa aktuelnog albuma.

Imamo pravo da očekujemo više od onih za koje znamo da mogu više. Ne vidim šta je loše u tome.
 
Pa i ja sam bio dovoljno jasan. Čujem od nekog društva da im je Marija baš odlična, tako da je dobro da ima ljudi koji tako misle i da ih nije izneverila, a sad što ima i ljudi koji su očekivali novu 11, Molitvu, U nedelju itd, to je nešto drugo, ali to ne znači da je izdala loš album, već naprotiv, album koji se ističe i probija u vrh ovogodišnjih izdanja. A tek ako se vratimo u prve reakcije pojedinaca poput omikrona, koji su bili u fazonu, jao šta je ovo, flop, a posle nedelju dana, uuuu, odlično prolazi... Nekad se ne može na prvo slušanje proceniti da li će biti hit, posebno pesme koje nisu u ESC maniru. Inače, Marija je pre svega pevačica, pa zavisi od autora, ako nema od koga da kupi nešto bolje, ne znači da ne treba ništa da izda, a i sada ja na nivou popularnosti kada može da snimi i nešto manje komercijalno, a da to bude slušano i da ne utiče negativno na karijeru, dok Sanja je ipak tek krenula u solo vode, i treba je pustiti ako hoće da zaradi od komercijalne muzike. Biće vremena i za nešto drugačije, mlada je.

Inače, Sanja je odbila da snimi neke tri pesme, koje su završile kod tri popularne pevačice, nisu još objavljene, tako da i ona bira. Koliko puta se desilo da pevači odbiju nešto a kasnije postane hit, treba i to umeti proceniti.​
 
Biću prvi koji će reći:

Pukla je Sanjetina :(

Ali siguran sam da će servirati urbani turbo folk ponovo u budućnosti.
 
Potpuno razočarenje. Od tolikog kapaciteta i kvaliteta koji poseduje skrenula je u jeftinjavi turbo folk. Bukvalno mi je svaka pesma promašaj. Ogromna šteta.
 
I meni je ovo totalni promašaj. Pesme deluju kao da ih je Saša Popović sklepao za pet minuta za učesnike Zvezda Granda, čisto da nešto snime. Baš baš loše. Ovo njoj apsolutno ne leži
 
1. Ološi
2. Možda
3. Remek delo
4. Ruzmarin
5. Lako je njoj
6. Zumbul
7. Ðene đene
8. Kerozin

Sve u svemu- prosek, zadnje dve mi se ne sviđaju
Zumbul mi je onako- volim te etno momente
Lako je njoj- dobar turbofolk i dobar spot
Ruzmarin- nije loše, mada je Ðerdan mnogo bolji
Remek delo- nekako očekivao više jer je naslovna numera, ali ok... može da prođe
Možda- ovde je najbliža popu, lepa balada i tekst, ali nekako mi fali emocije
Ološi- najviše mi se sviđa, mislim da neće proći najbolje od svih ovih pesama ali je jedina pesma na albumu gde mislim da je potpuno pogodila kockice
 
Back
Top