Serije

Think About It GIF by Identity
 
Video sam da su neke serije i filmove sa HBO Maxa sada stavili na SkyShowtime. Inače na SkyShowtime-u trenutno traje promo akcija gde je pretplata prepolovljena (sve dok se ne otkaže) i važi za ceo region. Ponuda je onako, solidna, a sajt je na lokalnim jezicima + svi sadržaji imaju prevod (ako nekome znači).​
 
Ja sam se nadao da će biti South Park, ali malo morgen.
 
Treca i cetvrta sezona zali boze izgubljenog vremena
Bukvalno sve posle prve sezone mi je u tom fazonu.
Ne verujem da nam nisu otkrili šta im se desilo, a onda se samo ponavljaju situacije sa blagom razlikom. Smor.
 
Bukvalno sve posle prve sezone mi je u tom fazonu.
Ne verujem da nam nisu otkrili šta im se desilo, a onda se samo ponavljaju situacije sa blagom razlikom. Smor.
Pa tako su i Lost upropastili. Meni je kraj totalno nelogičan bio, a o broju pitanja koja ostala otvorena da i ne govorim.
 
Ne znam da li ko prati Only murders in the building. Počeli su da snimaju treću sezonu i ekipi se pridružila Meril Strip. Ne mogu dočekati nove epizode. Nadam se da će ih pustiti ove godine. :love:
 
Ovi novi Vikinzi su mi odlični. Kako sam pogledao sve što je do sada izašlo i kako nisam mogao da izdržim bez još epizoda, krenuo sam stare da gledam. Isuse koji emotivni rolerkoster je ta serija meni bila 💀
 
Da li neko gleda Culk on Earth na Netflixu? Zena je fenomenalna. Saznao sam za nju preka videa na instagramu sa iseccima iz njenih serija.

 
Gledao sam je u IT crowd ili kako se već zvala serija. Iskakali su mi YT shorts sa isečcima odavde. Tamo mi je bila smešna.
 
  • Like
Reactions: FFM
Da li neko gleda Culk on Earth na Netflixu? Zena je fenomenalna. Saznao sam za nju preka videa na instagramu sa iseccima iz njenih serija.


Stalno mi izlaze reels na instagramu i voleo bi da pogledam ali u zadnje vreme nemam nesto volje za serije i filmove, ali po onome sto sam gledao jeste fora, volim britanski humor.
 
  • Like
Reactions: FFM
Da li neko gleda Culk on Earth na Netflixu? Zena je fenomenalna. Saznao sam za nju preka videa na instagramu sa iseccima iz njenih serija.

Sinoć mi je Netflix javio da su dodali, konačno 🤩 Isto sam viđao po socijalnim mrežama isečke i plakao od smeha, moraću da sednem i pogledam sve.
 
  • Love
Reactions: FFM
I meni je to na listi, odgledaću prvom prilikom. :D
 
  • Like
Reactions: FFM
Uzeo konačno da pogledam poslednjih par sezona Bones, koliko me Booth nervira ja ne mo gu ne sećam se ovakav da je bio 😂
 
Back
Top