si Slovenija 2024: Raiven - Veronika

Nije Raivena kriva nego ovi hrvati sto su joj slagali nastup
 
Da nisu Hrvati uradili i daleki kadar za Teyu????
Sabotaža bajo!!
 
Meni ne izgleda toliko loše. Problem je što nema nikakvu platformu ili bilo šta, mora da im je baš bio budžet tanak ako nisu ništa mogli donijeti jer ako je ovo bio i prvobitni plan mogli su biti i kreativniji. Dobra vokalna izvedba izvlači cijelu stvar i mislim da ima više šanse nego Kipar.
 
Meni ne izgleda toliko loše. Problem je što nema nikakvu platformu ili bilo šta, mora da im je baš bio budžet tanak ako nisu ništa mogli donijeti jer ako je ovo bio i prvobitni plan mogli su biti i kreativniji. Dobra vokalna izvedba izvlači cijelu stvar i mislim da ima više šanse nego Kipar.
Ako sam dobro razumeo, ona je na početku sama i ima scene gde se koristi podni led, a platformu bi trebalo fiksirati verovatno pre nastupa. Sličnu iluziju mi stvaraju igrači oko nje, jer čuče a ona stoji.
 
Vokalno dobra, isečak dobar ali slažem se da je moglo bolje, fali mi nešto na sceni, definitivno mračnija atmosfera.
 
Je*eš Veronika majicu, glasaću da prođe u finale. Ionako sam na dijeti, ne bih ni potrefio veličinu 🤌
 
Ovde je ostavljeno mnogo prostora za mastu i zelje
 
Pjesma mi se ne sviđa i nikad se nisam s njom povezao i inače bi me bilo briga da ispadne, ali se onda sjetim da je to Slovenija i da neće cijeli SHS u finale i da bi mi ipak bilo žao i da ću ipak i ovdje jednu suzicu pustit kad ispadne, no brže ću je obrisat nego kod recimo Danske, tu suzicu ću pustit pa dokle dođe.
Raiven mi je super, ali pjesma mi baš nikako ne leži, tuga
 
Mene lično kod nje zapravo najviše smaraju oni naknadno revampom dodati kliše ESC bek vokali u refrenu (nema tih delova na klipu ali mislim da je s time pevala na partijima). I donekle mi bar iz ovog scena deluje praznjikavo nekako.
A pesma mi je dobra, i ona sama ima top prezens i pokrete, pevanje nikad upitno, meni je za finale.
A ovako generalno kako mi se čini da stoji, nije mi da je skroz otpišem za prolazak, ali ne uliva mi situacija osećaj ni da prolazi.
 
Pogledao sam snippet onako bez zvuka posto ne slusam pesme do pfa i ovako vizuelno izgleda kul, slozio bi se da bi jaci efekat bio da je bilo mracnije. E sad kako ce sve to ici sa pesmom videcu u utorak.
 
Slabo mi ovo. Jednostavno ne odaje utisak kakav treba da bude i ne prenosi mi taj dark vibe. A pesma mi baš grower sezone. Ipak mislim da prolazi.
 
Back
Top