si Slovenija 2024: Raiven - Veronika

Ja isto ovu pjesmu nikad nisam volio, ali zelim da prodje, ona mi je nekako postala simpaticna. Iako ne vidim bas da ce joj biti lako
 
Totalno mi splaso utisak za ovu pesmu, bilo je dana kad mi bila ekstra sad već mi postala dosadna. Možda me ponovo oživi nastupom ostavljam to otvoreno.
 
Ne razumem koliko je bilo teško da se ostane konzistentan sa estetikom, znači ne može onakav spot i ovakav nastup prosto.
 
Pogledao sam snippet onako bez zvuka posto ne slusam pesme do pfa i ovako vizuelno izgleda kul, slozio bi se da bi jaci efekat bio da je bilo mracnije. E sad kako ce sve to ici sa pesmom videcu u utorak.
NiggoMgd dok pokušava na sve moguće načine izbjeći da čuje pjesme do ESK-a:

mario.gif
 
Borba veštica je počela, a Bambi je bacila jači hex.
 
Ček, ček, je l' to ima veze s onom pričom o korupciji u RTVSLO? Ova pesma je izabrana muljažom nekom?
 
Pa sigurno nisu bila skroz čista posla kad su prvobitno trebali imati EMA-u, a onda najednom op, ipak šaljemo Raiven interno
 
Njena proba mi se uopste nije svidela.
Izvristala se za sve pare.
 
Od isečka što sam video meni je kostim top, a nastup mi deluje basic, nekako sam očekivao tamnije.
 
Ček, ček, je l' to ima veze s onom pričom o korupciji u RTVSLO? Ova pesma je izabrana muljažom nekom?

Si
Tugica, pesma je bas mogla biti momenat na sceni

Skori svi favoriti mi fulali sa nastupima 😭
 
Jako se pribojavam da Slovenija nece ugledati finale.
Slicno kao i Belgija, zadnji deo pesme, vristanje (meni se to dopada), moze biti neubedljiv i moze da zaista zvuci kao vristanje.
Nastup je stvarno mogao biti mracniji.
 
Ja neću da očajavam jer ima delova koji mi se dopadaju, a za konačnu presudu čekam utorak da vidim ceo paket.

To da je klimava za prolaz znamo od ranije, ali želim da verujem da će se provući.
 
Od starta mi je problem neprijemčivosti pesme široj publici, nadao sam se da će to nadomestiti nastupom, ali ni to ne ide u pravom smeru.
 
Jedino sto je ona lepa, ali cemu ovoliko dranje pri kraju pesme, skroz nepotrebno a i odbojno.
 
Pesma je sama po sebi dosta izazovna za ekranizaciju, ovo je trebalo dati Saši da napravi čudo od nastupa. Ovako mislim da će teško proći dalje
 
Meni ovo ništa, isto golotinja prevelika a pjesma nedovoljno jaka, nastup isto.
 
Prevelika golotinja 😂 ok

Meni Raiven nekako deluje nezainteresovano još od kako su je predstavili kao predstavnika, kao da sve radi preko one stvari, ne znam.
 
Back
Top