si Slovenija 2024: Raiven - Veronika

ez94j6s.jpeg
 
Dead last vjerojatno ne, ali bottom 3 se osjeti u zraku definitivno
 
Ne bih voleo da se to desi, ali definitivno mislim da su potpuno omašili ideju nastupa.
 
Meni malo žao što mi splasao utisak o pesmi, počelo meh pa mi se baš svidelo i onda se balon izduvao.
 
Isto i meni. Počela je baš da mi raste na listi, nekako sam se povezao sa pesmom, ali nakon nastupa, gde sam očekivao da će da iskida, ona servirala jelo staro 3 dana podgrejano u mikrotalasnoj. Definitivno mislim da nastup može da je košta finala.
 
Dead last vjerojatno ne, ali bottom 3 se osjeti u zraku definitivno
Da, šteta. Ali opet, krivi su što su joj nameštali u RTVSLO, pa sad kad su provaljeni nisu ulagali u nastup i takmiči se sa basic nastupom za ovako epic pesmu lol
 
Za ovu pesmu mi je najžalije. Toliko je bilo potencijala za brutalan, mračni i artistički nastup, a čini mi se da su sve omašili :(
 
Plava, bijela boja svufa, kamera ide oko nje, muzika zvuči kao da je horor film neki a vizuali i rad kamere ni blizu tome

Def. mislim da ispads
 
Plava i bela boja za pesmu koja vapi za nekim tamnim efektima i vizualima. Super. 💀
 
Ne znam kojom su se mišlju vodili. Jedino mi pada na pamet to da su hteli da se Raiven istakne u tako tamnom kostimu. U spotu je bila više srebrna.
 
Rejven istupila palčeve objašnjavajući na mrežama značenje svoje pesme, sad neka objasni taj nastup, baš me zanima.
 
Back
Top