rs Srbija 2022: Konstrakta - In corpore sano

Ma bre na kruzeru, kao deo San Rema 2022 gde je bila voditeljka Orietta Berti.. šŸ¤©šŸ˜‚
Daa hahahah, odlično, i taman spojimo lepo britanski osećaj za organizaciju i mediteransko uživanje i kuliranje šŸ˜
 
  • Love
Reactions: Mrm
Daa hahahah, odlično, i taman spojimo lepo britanski osećaj za organizaciju i mediteransko uživanje i kuliranje šŸ˜
Ali moraÅ” i ti da ideÅ” onda... šŸ¤©šŸ˜›šŸ˜‚
Zamisli fanovi smeÅ”teni na kruzeru, a uveče eurosong, ono sve na kruzeru, bazeni, žurke.. Ahahaha.. šŸ˜„
 
Ali moraÅ” i ti da ideÅ” onda... šŸ¤©šŸ˜›šŸ˜‚
Uh vrlo rado, nikad nisam bio nigde u Å paniji (ok Gibraltar je UK teritorija ali geografski je tu sa Å panijom), a sutra bih otiÅ”ao :D Ali ako budem slobodan tad neću imati para, a ako budem imao para znači da ću biti ful zaposlen pa neću imati vremena... :LOL:
Jedino da odmah postanem neki megahajper pa da se do narednog proleća priheftam nekom mediju za akreditaciju kao Sinan, i to pod uslovom da mi oni finansiraju boravak tamo lol
 
U Holandiji se vode sistemom koji zovu "song first". Dakle, pristignu im pesme, i samo njih kao takve gledaju. Imaju pravo da, ako procene da bi neko drugi bolje izneo pesmu, da promene pevaca. Tek nakon definisanja detalja oko odabrane pesme, prelazi se na izradu nastupa.
 
Ja sam za PEZ bez dve finalne večeri - 20 odabranih pesama i tako nema onog prolazak/neprolazak u finale.
Bez polufinala bi kod nas pobedila Sara Jo.

Nije loŔe da format bude isti kao sama Evrovizija.
Daje se vremena svim pesmama da porastu i da se shvate, a izvođači se utreniraju za ritam proba koje postoje na pravoj Evroviziji...
 
Uh vrlo rado, nikad nisam bio nigde u Å paniji (ok Gibraltar je UK teritorija ali geografski je tu sa Å panijom), a sutra bih otiÅ”ao :D Ali ako budem slobodan tad neću imati para, a ako budem imao para znači da ću biti ful zaposlen pa neću imati vremena... :LOL:
Jedino da odmah postanem neki megahajper pa da se do narednog proleća priheftam nekom mediju za akreditaciju kao Sinan, i to pod uslovom da mi oni finansiraju boravak tamo lol
Ajde, ajde predložio si kruzer, nema sada moramo čim krene da bukiramo sobu/kabinu.. šŸ˜‚šŸ¤© A do tamo ćemo lagano, ima low coast kompanija, neÅ”to ćemo da skrpimo. šŸ˜›
 
Ajde, ajde predložio si kruzer, nema sada moramo čim krene da bukiramo sobu.. šŸ˜‚šŸ¤© A do tamo ćemo lagano, ima low coast kompanija, neÅ”to ćemo da skrpimo. šŸ˜›
Vidi ti je l' može odeljenje za kulturu MSP da Ŕalje neku delegacijicu da prisustvuje Evroviziji, pa da se tako i ja prikačim :ROFLMAO:
 
Eh, a ja sve hoću da izbegnem one kloÅ” euro trip varijante low cost letovi, low cost moteli, nego da lepo ko čovek idem i uživam šŸ˜…
 
  • Haha
Reactions: Mrm
Eh, a ja sve hoću da izbegnem one kloÅ” euro trip varijante low cost letovi, low cost moteli, nego da lepo ko čovek idem i uživam šŸ˜…
Eeeeee, a ja bih baÅ” Ryanair-om iz NiÅ”a ili TemiÅ”vara.. šŸ˜› šŸ˜‚ Mnogo si bre ti razmažen..
 
Same pesme sa Evrovizije izgleda da sada imaju sve preko milion, svih 40, tako da to sada ne izgleda neki poseban uspeh...

Ali je dobar motiv za prijavu sledeće godine...
Prolazak na Evroviziju garantuje sluÅ”anost pesme, i mogućnost da se dobiju mesečni sluÅ”aoci..
 
Fun fact: 10 članova žirija je stavio Konstraktu na prvo mesto od 25 finalista, a čak 26 članova žirija ju je stavilo na zadnje mesto, Ŕto je najviŔe na ovogodiŔnjem ESC-u.
 
Same pesme sa Evrovizije izgleda da sada imaju sve preko milion, svih 40, tako da to sada ne izgleda neki poseban uspeh...

Ali je dobar motiv za prijavu sledeće godine...
Prolazak na Evroviziju garantuje sluÅ”anost pesme, i mogućnost da se dobiju mesečni sluÅ”aoci..
Pa da, naglasio sam da je uspjeh za naÅ”e prostore i za jednu pjesmu na srpskom. Neka to čuju i pojedine 'zvijezde' naÅ”e koje su govorile kako ESC uniÅ”tava karijere šŸ¤­
 
Back
Top