rs Srbija 2022: Konstrakta - In corpore sano

Ako se uzmu u ozbir politicki motivi nekih zemalja koje su izrazito na strani Ukrajine, nije cudno.

Svih 5 clanova litvanskog zirija stavi Ukrajinu na prvo mesto, bice da je to zbog kvaliteta
 
@Choda

To nije prvi put ove godine.. A Jermenija i Azerbejdžan uvek razmenjuju isključivo zadnja mesta žirija.. Sve je to tako..
Pa i ovde bivša Jugoslavija, raalno nekad ne zaslužuje pesma 12 možda, ali žiri je stavi jer zna predstavnika..
 
Ma da, sigurno. Još jedno u nizu osporavanje očiglednog, a to je - pobeda Ukrajine iz sažaljenja.
Što se tiče Azerbejdžana i Jermenije njih je odavno trebalo izbaciti sa takmičenja. A što se tiče ex yu žirija, nije ni blizu tome što rade Sovjeti, Skandinavci, Grci...
 
Ja iskreno ne pamtim kad su ziriji iz naseg regiona davali 12ice jedni drugima. Ovo je ja mislim prvi put posle ko zna koliko da je Srbija dobila dve 12ice od regiona od zirija, ispravite me ako gresim(moguce da gresim, ali ja se stvarno ne secam). Znam jos da je Srbija dala Tamari 12.
 
2017e se RTS izblamirao i dali nulu Hrvatskoj. Znaci ne blamirajmo se. Mozemo na ESC racunati samo jedni na druge i to je to. Ostali svi posteni u pic*u materinu.

Da se zna da imamo neke sigirne bodove pa sta upadne sa strane upadne
 
Hrvatima sledece godine u finalu ako budu dati 12 ili bar 10 makar poslali neki odron.
Pogrešan pristup.. To što neko radi loše, ne treba kopirati, nego svojim primerom raditi na iskorenjavanju lošeg.. :)
 
Glasanje zirija u Skandinaviji cak i nije svedeno na razmenjivanje, uglavnom se svi oni medjusobno izignorisu a pojacaju Svedjane. S tim da na primer prosle godine, mnogi su zaobisli Tusea
 
Prošle godine je nakon ESC bilo mnogo vise emisija koje su se bavile ESC nakon sto je zavrsen. Bar jedno nedelju dve nakon finala

Sad nista. Zanimljivo
 
Vreme je stvarno da ovaj exyu prostor prestane da bude crna rupa na ESC
Jeste ali da li će se to i desiti? EMA i DORA mi deluju kao platforme koje trenutno ne mogu da ponude nešto "current", "up to date", ili bar zanimljivo, drugojačije. Ne znam možda grešim..
Severna Makedonija i Crna Gora tek da ne pričam, ne znam ko bi od autora i izvođača i hteo da ide tamo trenutno.. 🤔
 
Back
Top