Tenis

Ono je bilo mec za pamcenje onaj mali Carlos Alcaraz kako decko igra sa 20 godina decko ako se ne pojavi konkurecija dok je Nole tu mali ce sve da gazi .Nole Majstore pokazio je sinoc kada je najteze covek si digne iz mrtvih .
 
Da, Alkaraz se pojavio na velikoj sceni da parira Djokovicu kada je nastalo zatisje odlaskom Federera i laganim povlacenjem Nadala, nema praznog hoda u vrhu tenisa. Opasan je mladi Spanac, ispisace on sledeci deo istorije tenisa sigurno.
A Novaku svi skidamo kapu, car. 👑
 
Najluđi i najbolji meč koji sam gledao u zadnjih par godina. 2021 Rolan Garos protiv Nadala polufinale je bilo fenomenalnog kvaliteta ali tenis na šljaci i na betonu su dve različite stvari. Na betonu jedino protiv Nadala opet Australian Open 2012 može da parira ovom meču.

Svaka im čast obojici na svemu pruženom. Još jedna stranica istorije napisana što se Novaka tiče a Alkaraz će dugo godina vladati tenisom nakon što Novak ode. Ja ne znam ko mu može parirati.
 
Poznati su parovi četvrtfinala US Opena u muškoj singl konkurenciji:
  • Alkaraz (1) - Zverev (12)
  • Medvedev (3) - Rubljev (8)
  • Tjiafo (10) - Šelton
  • Fric (9) - Đoković (2)
 
Poznati su parovi četvrtfinala US Opena u muškoj singl konkurenciji:
  • Alkaraz (1) - Zverev (12)
  • Medvedev (3) - Rubljev (8)
  • Tjiafo (10) - Šelton
  • Fric (9) - Đoković (2)
predviđam:
Alkaraz, Medvedev
Đoković, Tijafo
 
[
Poznati su parovi četvrtfinala US Opena u muškoj singl konkurenciji:
  • Alkaraz (1) - Zverev (12)
  • Medvedev (3) - Rubljev (8)
  • Tjiafo (10) - Šelton
  • Fric (9) - Đoković (2)

Alkaraz
Rubljev
Šelton
Đoković

Znam da Rubljev ne ide dalje od četvrtfinala sto se grand slamova tiče ali ajde nadam se da sad hoće. Volim i Medvedeva ali bih voleo da Rubljev konačno ode stepen dalje.
 
Loše predviđaš. Ne može i u polufinalu da igra sa Fricom.

Pišem Fritz, mislim Tijafo..

Dobro jutro...

Screenshot-1668.jpg


Ali tebi je ulepšano sigurno, pošto si video da JA nešto loše radim.. ❤️
 
U finalu mora to mnogo bolje, u trecem setu Novak neprepoznatljiv sa velikim brojem gresaka.
 
U finalu mora to mnogo bolje, u trecem setu Novak neprepoznatljiv sa velikim brojem gresaka.
Ne, ništa NE MORA, niko, a ne jedan Novak Đoković, posle svega što je postigao i uradio... Reći tako nešto za Novaka Đokovića je zaista.. 😬
Čovek je najstariji finalista US open-a IKAD.. znači igra sa Sheltonom i Alcarazom koji imaju *ebenih 20 godina, tako da Novak Đoković ništa NE MORA..
 
Ja to potenciram da nam cika Srki ne umre od infrakta...posto jednog Viskovica je jedva preziveo. :) Boze Novak kao da nije Srkijev sin, izrod iz familije Djokovica. Jedini normalan
 
36. Gren Slem finale i 10. na Ju-es openu. I to četvrto finale ove godine, sa 36 godina. Šta reći i kakve superlative upotrebiti više? 😳

Što se tiče žena, čestite Sabalenki na prvom mestu, zasluženo je jer konstantno igra odlično na velikim turnirima i konkurentna je na svim podlogama. Međutim, meni se ne dopada kao pojava, sva je kao neka pećinska žena i očigledno i veoma nedvosmisleno podržava Lukašenka, tako da 🤮

Nadam se da će se Iga vratiti na prvo mesto sledeće godine.
 
Đoković pobedio Šeltona sa 3:0 u setovima (6:3, 6:2, 7:6) i plasirao se u finale US opena. :love:
Mrm mi rekao da pogledam ko je taj Šelton, preslatka osoba! :love:
 
  • Love
Reactions: Mrm
A zasto se sportistima zamera kojeg politicara oni podrzavaju? Okrenite se sportu, a ne politici...devojka sama na konferencijama ne zeli da prica o politici.
 
A zasto se sportistima zamera kojeg politicara oni podrzavaju? Okrenite se sportu, a ne politici...devojka sama na konferencijama ne zeli da prica o politici.
Zato što dosta govori o osobi kada otvoreno podržava ljude koji decenijama uništavaju svoj narod, likvidiranju i muče političke protivnike i aktivno učestvuju u genocidu drugog naroda.

Mrm mi rekao da pogledam ko je taj Šelton, preslatka osoba! :love:
20 godina tho.

🚔🚨
 
Back
Top