Tenis

Šteta jedino što zbog povrede nije bio do kraja meč kakav se od njih dvojice očekivao, pa makar na kraju i bila pobeda Alkarasa.
Svejedno, svaka čast Noletu, idemo po taj 23. GS. :D
 
Alcaraz je jedini mogao zaustavit Noleta, ali se nažalost ozljedio i meč se potpuno raspao, da se nije dogodila ozljeda napeto bi bilo, mislim da ni Zverev ni Ruud ne mogu protiv Noleta tako da čestitke na 23. GS 👏
 
Komentare ne čitam. Ljudi dopuštaju sebi svašta na internetu :)

Idemo po broj 23!
 
Bravo za Noleta i 23. Grend slem titulu! Ubedljiva pobeda nad Kasperom Rudom sa 3:0 (7:6, 6:3, 7:5). 🏆
Ujedno je i postao prvi teniser u muškoj konkurenciji koji je osvojio bar po 3 titule na svakom Grend slemu, a vratio se i na 1. mesto ATP liste.

9HYK9wb.jpg
 
Last edited:
E da vidiš, pored OI, moglo bi i GS da se uzme, sva 4 slema u godini.. Najbliži je bio 2021. falio je US open..
 
Najbolji svih vremena u onome što radi. Nema tu diskusije kad je svaki važan rekord na njegovoj strani.

Opet, te priče ko je najbolji su "barber shop talks" kako bi ih Džordan nazvao. Tu će uvek biti neko ko će mu osporiti nešto i svako ima svog favorita. Onaj ko voli sport ko voli tenis, može samo da uživa dok ovaj čovek još uvek igra. Kad ode u penziju sumnjam da će se u skorije vreme pojaviti neko ko je toliko dominantan. Da ne pričam o Big 3. Njih trojica su jako posebni i mislim da im niko nikad ni blizu neće biti.

Idemo po broj 24!
 
Čak i da ne osvoji ništa do kraja, svakako je najbolji teniser svih vremena. Nove generacije će imati jako težak zadatak da dostignu šta je velika trojka uradila.

Generalno izbegavam da čitam komentare po mrežama, ali kad god naletim na neke prosto se šokiram količinom mrže i zavisti prema ovom čoveku. I ta konstantna potreba da se umanji sve što je postigao.
Ono što je možda najgore je što ima dosta naših ljudi, a to baš ne razumem. Novak nije ni nacionalista, ni homofob, ni bahati bogataš... ne znam odakle je nakupio toliko hejtera.
 
Ma tesko je svakome ugoditi, nekome npr smeta sto je vegan, nevakcinisan itd. Njegova dela najbolje govore o njemu i mislim da je on najveci ambasador Srbije u svetu i doneo nam je mnogo radosti. Ne pratim redovno tenis ali ga veoma postujem jer je ljudina pre svega pa je onda sportista!
 
Čak i da ne osvoji ništa do kraja, svakako je najbolji teniser svih vremena. Nove generacije će imati jako težak zadatak da dostignu šta je velika trojka uradila.

Generalno izbegavam da čitam komentare po mrežama, ali kad god naletim na neke prosto se šokiram količinom mrže i zavisti prema ovom čoveku. I ta konstantna potreba da se umanji sve što je postigao.
Ono što je možda najgore je što ima dosta naših ljudi, a to baš ne razumem. Novak nije ni nacionalista, ni homofob, ni bahati bogataš... ne znam odakle je nakupio toliko hejtera.

Većina hejtera su osobe koje jako vole Federera ili Nadala i prosto im smeta Novak kao neka potpuno random osoba koja je upala iz neke zemlje male i poremetila ovoj dvojici sve.

Juče sam baš imao zanimljiv razgovor sa jednom devojkom iz Engleske koja živi u Srbiji. I ona je isto to komentarisala kako on ima puno hejtera i da njoj to nije jasno. Ali kao pridodaje to kulturi bar što se Engleza tiče. Skroz druga kultura i ponašanje.. Ona sad živi ovde pa razume kulturu i Novak joj je super ali pre nego što je došla vrv je mislila isto kao skoro svaki englez.
 
Pa hejteri mogu samo da plaču. Uspešni ljudi imaju najviše hejtera, to da li ga voli neko na zapadu ili ne nikako ne umanjuje njegov uspeh, a na istoku ima mnogo fanova i ljudi koji ga vole. On je 🐐 i to stoji, mogu da mu osporavaju to koliko žele, ali činjenica je da je najbolji svih vremena. Argument da nije najbolji jer nije najpopularniji mi je presmešan lol
 
Pa hejteri mogu samo da plaču. Uspešni ljudi imaju najviše hejtera, to da li ga voli neko na zapadu ili ne nikako ne umanjuje njegov uspeh, a na istoku ima mnogo fanova i ljudi koji ga vole. On je 🐐 i to stoji, mogu da mu osporavaju to koliko žele, ali činjenica je da je najbolji svih vremena. Argument da nije najbolji jer nije najpopularniji mi je presmešan lol
I meni. To je bukvalno ono, nemam više nijedan dobar protiv argument za to da nije goat pa ajde da kažem da ga niko ne voli pa ga to ne čini goatom. A argument niđe veze. Ni Muhamed Ali nije bio popularan i sami ameri ga nisu voleli pa posle niko nije mogao da ospori da je najveći svih vremena.
 
Last edited:
Ali kao da je tenis neki rijaliti pa kao, ne priznajemo te kao pobjednika jer se sumnja da si kupio kartice i tako pobijedio a ljudi su više voljeli nekog drugog 🤡😂

Već neko vrijeme bukvalno nema validnih argumenata protiv njega kao GOAT-a, i najveći svjetski sportisti se slažu sa tim jer ljudi znaju znanje, a ovo traženje nekih detalja da ga se diskredituje mi je presmiješno bilo ranije ali me i nerviralo nekad, sad iskreno uživam u tim suzama 🤗

Ne bi me čudilo da osvoji i Vimbldon opet a onda iz inata osvoji i Ju-Es Open zbog one diskvalifikacije pa onda i zabrane i tako osvoji sva 4 u istoj godini, ono što mu je prevara Medvedev oduzeo prije 2 godine.

Meni je i dalje najveća želja da uzme zlato na OI, ali ajde, već ima medalju tamo a i već su u Parizu svirali himnu zbog njega i to tri puta, tako da, i da se ne desi, nikom ništa - ali bila bi stvarno prelijepa stvar a i siguran sam da će da da sve od sebe da to osvoji jer, realno, ne juri nikakve rekorde da obori, ne mora da stiže bilo koga, on vodi trku. I to na svim poljima. 👏
 
Ceo zivot i kroz celu karijeru igrao je sam protiv svih...lepo su rekli, da se sastanu najbolji nadal, federer i djokovic, pobedio bi djokovic. Nole nema granicu, novak je cudo. Lepo je velika Jelena Gencic rekla, kada sam ga sa cetiri godine videla i kada je prvi put uzeo reket u ruke, znala sam da je nesto posebno i da ce postati svetski prvak. Nas najbolji i jedan jedini Novak Djokovic.
 
mogu samo da mu se sagnu i popu*e....ono kad moras neke gluposti da pises iz ocaja
 
Stigao sam do ovog dela i stvarno nisam imao želje da čitam dalje:

Suppose a tennis player comes along who is 10 feet tall. Every serve is an ace. He never loses a service game. He wins 30 grand slams. Is he the GOAT (greatest of all time)? No. The idea is ridiculous.
Or suppose that in the next few years there is another world war, and the majority of young men are conscripted. But the grand slams are still played, and Dave wins 30 of them. Is Dave the greatest? Certainly not.


Ja samo ne znam je l' ovakve tekstove pišu iskusni sportski novinari ili? Na ovom tekstu bi i Informer pozavideo.
 
Back
Top