ua Ukrajina 2023: TVORCHI - Heart Of Steel

Џамалетина је била пре 3-4 године у Русији, певала у Сочију на неком приватном весељу па је због тога добила 'забрану'.
 
Џамалетина је била пре 3-4 године у Русији, певала у Сочију на неком приватном весељу па је због тога добила 'забрану'.
Ako je zbog toga, onda je to još jedan dokaz koliko im je ta zabrana pevanja u Rusiji idiotska...
 
Kod "vivi tetkica" kako ih nazivate, vec pocinje da se javlja rulja nezadovoljnih fanova zbog ovogodisnje ispolitizovane pobede koji kazu da ako Ukrajina opet pobedi, prestaju da gledaju ESC. Neki kazu da se sacuva bar ono malo dostojanstva ako ga uopste ima, da se ne dozvoli Ukrajini da pobedi opet. Toliko o empatiji prema Ukrajincima.

Da Ukrajinci imaju i malo trunke dostojanstva, povukli bi se sa ESCa, ali ne, oni moraju da patetisu do mile volje svuda.
 
Ja ne znam kako bih mogao da i krivim nekoga u Ukrajini za tematiku ratnu na Vidbir-u, kada je na njihovoj estradi trenutno sve gotovo obojeno time, to je naprosto tako, to je ono što Ukrajina proživljava trenutno..

Ja bih voleo da Slava Kaminska nastupa na Vidbir-u 2023, dopada mi se ta boja glasa, jak vokal


I takođe Vikki Flowz, ja baš volim rap muziku, iako su u 2022 imali rap.. :)

 
Već imaju sve vesti za Vidbor 2023, finale će zapravo biti već 17.12. scena je u metro stanici, glavnoj u centru, kod Maydana..

https://corp.suspilne.media/document/1285

Ova imena se uveliko pominju:

Skylerr & 100litsa
Chico & Qatoshi
TVORCHI
Serhiy Lazanovsky
SHUMEI
Sowa
Tember Blanche
Vasia Demchuk
Mia Ramari
Khrystyna Soloviy
Jerry Heil
Probass & Hardi
Spiv Brativ
Nastia Balog
Gunna Chorna
ANTSYA
Tonka
Mbreeze
Uliana Royce
KRUTЬ
Alina Pash
 
Bukvalno, ono sto vidim da pisu strani fanovi po grupama je manje vise jednoglasno - ne vole Ukrajinu kao pobednika, ne zele mesanje politike itd.

Ja se samo nadam da su ove godine ispucali taj glas iz sazaljenja, jer imam strah da je zapravo za onaj rezultat mozda i zasluznija dijaspora (njih par miliona sto se rasulo po Evropi)

Ako je dijaspora, naj*bali smo od njih u narednih par godina
 
Bukvalno, ono sto vidim da pisu strani fanovi po grupama je manje vise jednoglasno - ne vole Ukrajinu kao pobednika, ne zele mesanje politike itd.

Ja se samo nadam da su ove godine ispucali taj glas iz sazaljenja, jer imam strah da je zapravo za onaj rezultat mozda i zasluznija dijaspora (njih par miliona sto se rasulo po Evropi)

Ako je dijaspora, naj*bali smo od njih u narednih par godina
Žiri će iznivelisati to, bez brige. :) Neće niko da plaća 100-200 hiljada evra da bi se takmičio (i to samo za učešće!), da bi tamo neko iz sažaljenja nonstop pobeđivao.
 
Žiri će iznivelisati to, bez brige. :) Neće niko da plaća 100-200 hiljada evra da bi se takmičio (i to samo za učešće!), da bi tamo neko iz sažaljenja nonstop pobeđivao.
Daj Boze, inace 2024. cemo imati takmicenje manje cak i od 2014.

Voleo bih radi predostroznosti svakako da posalju losu i nezapazenu pesmu 🤣
Kao 2017? 🤣🤣🤣
 
Meni je samo neverovatno da ako neko uopšte želi Ukrajinu kao pobednika samo na osnovu sažaljenja a ne na osnovu toga da li im je pesma dobra ili ne. To što su trenutno u jako lošoj situaciji im ne daje za pravo da pobeđuju na svim mogućim manifestacijama i takmičenjima ako tu pobedu ne zaslužuju.

Ja ne znam kako bih mogao da i krivim nekoga u Ukrajini za tematiku ratnu na Vidbir-u, kada je na njihovoj estradi trenutno sve gotovo obojeno time, to je naprosto tako, to je ono što Ukrajina proživljava trenutno..

Ja bih voleo da Slava Kaminska nastupa na Vidbir-u 2023, dopada mi se ta boja glasa, jak vokal


I takođe Vikki Flowz, ja baš volim rap muziku, iako su u 2022 imali rap.. :)


Ova pesma što si poslao od Slave Kaminske je zapravo jako kvalitetna.
 
Metro stanica?

Tržni centar iz Atene 2012. nađen počupan i mrtav!
 
Meni je samo neverovatno da ako neko uopšte želi Ukrajinu kao pobednika samo na osnovu sažaljenja a ne na osnovu toga da li im je pesma dobra ili ne. To što su trenutno u jako lošoj situaciji im ne daje za pravo da pobeđuju na svim mogućim manifestacijama i takmičenjima ako tu pobedu ne zaslužuju.
Samo njihovo ucesce na ESCu je previse kontroverzno postalo sad. Doduse, bilo je kontroverzno i ove godine.

Lepo kazem, da imaju trunku dostojanstva, povukli bi se sa ESCa dok ne prodje rat pa neka tamo zeLJeNJski kuka do mile volje. Ali ovime su pokazali da idu preko leseva do cilja.
 
Ne verujem da se ona prijavila, mada ako i jeste, verujem da će je ovaj put žiri udaljiti od pobede, ako je i dalje isti problem aktuelan (a verujem da jeste).

Voleo bih radi predostroznosti svakako da posalju losu i nezapazenu pesmu 🤣

Teško da će to da spreči dijasporu da glasa, onda ima samo da bude gore (barem meni), ako super prođu a pesma katastrofa..:ROFLMAO::D
 
Lepo kazem, da imaju trunku dostojanstva, povukli bi se sa ESCa dok ne prodje rat pa neka tamo zeLJeNJski kuka do mile volje. Ali ovime su pokazali da idu preko leseva do cilja.
Kakve to veze ima s dostojanstvom? Pa ne treba valjda da nestanu s lica zemlje sad.

Da, nisu trebali pobijediti, svi se s time slažemo, ali nisu si sami dali pobjedu, dali su im je milostivi Europljani. Blame it on them
 
Hvala ti Marko, vec me bolela glava od svega sto iznacitah ovde
 
Kakve to veze ima s dostojanstvom? Pa ne treba valjda da nestanu s lica zemlje sad.
Stvar je u tome da Ukrajinska delegacija sve to koristi misleci da ce se Evropa opet sazaliti nad njima, ali su sad izazvali kontraefekat. Hulja nezadovoljnih Evropljana se sad javlja zbog Ukrajinaca. Rekao sam jednom, samo njihovo ucesce na ESCu je sad postalo previse kontroverzno. Mislio sam na to da se povuku sa ESCa dok rat ne prodje i neka Rusi i Ukrajinci medjusobno drame, a ne da prave "solidarity show" od ESCa.

Kako ih 2015. nije bilo uopste (2019. znamo zasto ih nije bilo i to je druga prica), a sad usred rata oni ucestvuju na ESC? Samo sto zeLJeNJski ne iskoci iz led ekrana na ESCu onda ce ovaj ESC biti prepatetican posvecivanjem paznje (da ne pominjem ceremoniju Gremija i njegovo kukanje pred svetom).
 
Back
Top