Zvezde Forum Song Contest-a

Бирюзовая вода
Цвета неба, цвета льда
Бирюзовая вода
Цвета неба, цвета льда
 
12 VADÁ - Бирюзовая
10 AViVA - Psycho
8 The Faim - Humans
7 Annalisa - Mon Amour
6 Moyka - Rear view
5 ZHU, Nero - Dreams
4 Dotter - No Room For Love
3 Maria Pelae - Letra Menua
2 Blitz Union - The Truth
1 Molly Sanden - Freak
 

1.png

Došlo je vreme da se svode računi i da se podsetimo ko je sve predstavljao Kneževinu Milaniju na FSC-u u 2023. godini.
Za moje standarde jako dobra FSC sezona. Od 19 učešća u finale sam prošao na 11. Od toga jedna pobeda i još tri top 10 rezultata.
Što se izvođača tiče bilo je 10 muških, 6 ženskih, dva dueta i jedna grupa. Slao sam četiri pesme na rumunskom, tri na srpskom* i francuskom, dve jermenskom i španskom, i po jedna na kazaškom, engleskom, češkom, portugalskom i ruskom.

FSC 2023.jpg

Naravno, tu je i rekapitulacija (powered by @Boxy) svih pesama koje sam slao ove godine.


 
Milan Come ci come ca ili Yarkhushta, Marko Parparim shcharim ili Get High

EDIT: Za ispadke u pf Milan Inima nu fi de piatra, Marko Monster
 
Ne mogu da verujem koliko IBE izgleda kao pravi IBE.

Rezultatski uvjerljivo najslabija godina u mom forumskom postojanju. Propast u rangu Alphe i Omege :coffee:

View attachment 13752
Servirao si pesme koje su mi vrlo visoko završile na listi godine:
Gdje je
Kol ha 'layla
Worst Taste in Girls
 
Do sada je 11 zemalja glasalo u takmičenju Izbor Druge Šanse za Kraljevinu Bebilendiju. Nastavite da nominujete dok zapravo se ne pokrene tema, kriza organizatorstva je. Volimo kad je napeto.

_395665b7-b7f6-497d-8f7d-8dde7d4e3afc.jpg
 
Svaka čast Boxiju za rekapitulacije. Rekao bih da mi se najviše sviđaju rekapitulacije od Bebija i Stoleta za sad. Ja nemam vremena za re-cap pa ću praviti nastupe kao za primedbu ali to ću ovih dana :)
 
Koliko obožavam muzički prelaz sa Nika Santosa na Adnana Nezirova. To mi je omiljeni deo rekapitulacije. :LOL:
 
Back
Top