Zvezde Forum Song Contest-a

Evo i moja omiljena lista pesama koje sam otkrio zahvaljujuci FSC i hvala vam na tome!

Slot - Stadiya gneva
Maan ft. Goldman - Stiekem
Baiuca ft. Rodrigo Cuevas - Veleno
aitana - Los Angeles
Anastasios Rammos - Se dyo mono matia
Au/Ra - Dance in the Dark
Die Arkitekt ft. Lena Platonos - Julian
Naviband - Kupalinka
Dara Ekimova - Byagam
Klavdia - Haramata
RÜFÜS DU SOL - On My Knees
AIELLO - Fino all'alba (ti sento)
OLLIE - Get High
Zara Larsson - Can't Tame Her
Moyka - Rear view
Munn - can you hear me?
Andrew Lambrou - Throne
Ruben – Lay by me
Ana Mena - Madrid city
Camilo - Manos de Tijera
Loïc Nottet - Danser
girli - More Than a Friend
Mike Posner - I'm Not Dead Yet
Paula Dalla Corte - Good girl killer
Irama - ALI
London Grammar, CamelOhat - Higher
Benjamin - Uutta exää
Sevak Amroyan - Yarkhushta
Charis Savva - Distihos
Annalisa - Euforia
 
Takođe i tvoja pesma Carminho - Praias Desertas, pesma mi se vremenom uvrtela.

A najviše žalim što nisam bio u drugom polufinalu da dam 12 za Carmen Miranda - Mamãe eu quero (@Tinte ) i tako bi prošla u finale bila je blizu.
 
Ne znam da li se iko seća ovog ispadanja, sad mi naišla na plejlisti, predivna pesma.

 

I sad kao niko ne sluša Sašku Janković, Sašku Janks, Janks, Yanx, ma ajde kako ne volim foliranje na ovom forumu, pa to ti je.. 😒😏😌
 
Omašio i temu i terapiju 😌
Pa obzirom da sam juče bio u bolnici na infuziji, dobro se i držim.. Propao mi i put za NG, pitao sam, novac mi neće biti vraćen... 😔

Sad mi ostaje samo "DELULU YANX DRŽAVA" da pregrmim ovu smrdljivu novu godinu.. 💔😭
 
Drži se Mrmika. I ja sam prehlađen, saosećam.

Evo jedan osvrt na tvoj Mare Caos, taman da nas na tren udalji od ružnih misli, osveži daškom Mediterana i ošamuti prizorima polunagih frajera u džinsu 🥰

 
  • Love
Reactions: Mrm
Ju, dugo ovo nisam slušao, ali mi je vrlo draga jer sam je iskopao iz bunara, super što je konačno na spotifyu 🙏
 
Mislim da je originalna verzija učestvovala na nekom FSC-u, ovaj remake mi je fenomenalan:

 
Back
Top