rs Srbija 2024: Teya Dora - Ramonda

mogli su da nas obrnu sa Ukrajinom, nije da će njihove SIM kartice zakazati. No dobro boli ih ona stvar, kao da im nešto znači što se neki Srbi bune.
Ne sjećam se da su ikad favorite stavljali na prva 3 mjesta, možda bi mogli počet, pošto svakako bi prošli gdje god nastupali, ali kontam ostavljaju favorite malo kasnije zbog gledanosti, tako da sumnjam da će odjednom favorite počet stavljat na početak
 
Smanjite malo doživljaj, ulazimo u finale bez da se oznojimo i imacemo makar top 10 plasman u finalu kao Bojana Stamenov a i da ne bude top 10, nego top 13, nije kraj sveta, svakako ove godine je kvalitetnija i bolja konkurencija nego prosle godine, nije da smo mi top 5 ili top 10 na kladionicama i anketama za pobedu, pa kao bojkotuju nas, jer smo mnogoo opasni i favoriti smo, svakako da li cemo u zbiru u finalu imati 180 ili 186 finala isto jee, svakako ne mozemo dobiti 450 poena u finalu ili 500, a toliko ce biti dovoljno za pobedu ili makar top 3, sve ostalo je manje vazno svakako..
 
Pa kako smo onda u nizu od 5 finala, a daleko od toga da su nam sve pesme briljirale 😂
Pa sigurno ne zbog pomoći EBU, jer su oni i Konstraktu i Bleka pokušali da unište žrebom.

Bukvalno svake godine se nadaju da ćemo da ispadnemo. I Balkaniku stavili da budu treći.
 
to za favorite i da i ne, prošle godine je Alesandra otvorila pf, a za nju se može reći da je bila sekundarni favorit. Mada opet i otvaranje pf je bolje od 2. i 3. mesta.
 
Pa dobro teško baš da će baladu stavit da otvori kraj živog Cipra i Litve, mogu razumjet neku vrstu razočarenja, ali mislim da mjesta za paniku nema, sa Poljskom ne znam što bi se mijenjali kad su između 2 glavna favorita, jedino zamjena sa Irskom ima nekog smisla, ali opet onda bi išle 3 malo brže pjesme, plus Srbija bi bila bliža Ukrajini, a te dvije pjesme trebaju bit što dalje jedna od druge
 
A sto se nisu presli da stave nekog od big 5 na 2. Ili 3. Mesto ? Ni u prvom ni drugom polufinalu. A bukvalno im svejedno.
 
Smanjite malo doživljaj, ulazimo u finale bez da se oznojimo i imacemo makar top 10 plasman u finalu kao Bojana Stamenov a i da ne bude top 10, nego top 13, nije kraj sveta, svakako ove godine je kvalitetnija i bolja konkurencija nego prosle godine, nije da smo mi top 5 ili top 10 na kladionicama i anketama za pobedu, pa kao bojkotuju nas, jer smo mnogoo opasni i favoriti smo, svakako da li cemo u zbiru u finalu imati 180 ili 186 finala isto jee, svakako ne mozemo dobiti 450 poena u finalu ili 500, a toliko ce biti dovoljno za pobedu ili makar top 3, sve ostalo je manje vazno svakako..
Jaooo ali ovde ne debatujemo o prolasku u finale, već o načinu na koji se kroji žreb i kako se već x puta dešava da pojedini imaju povlašćeni položaj. Pa ukoliko im je cilj da svima daju mesto da ih istakne, zašto nas nisu stavili u neki deo da presečemo blok bržih pesama, kojih je ove godine puno, kao što kaže Cipela.

Prosto, nema puno prostora kada se pogleda kolike su polovine shodno broju učesnika, ali brate mili koja je ovo godina po redu da dobijamo te uboge pozicije?

Plus na sve to, sada u redovnom delu imamo i DF, koji su krajnje nepotrebno ubačeni. Dobro kaže omikron, nebitno je što se za njih ne glasa, odvlače pažnju od onih koji se te večeri takmiče. Imaju svoje beneficije, neka ćute i nastupaju u redovnom delu samo u finalu.
 
Zeznuli se Svedjani; zivela gospodja majka. 🪄✨
Sve vreme o tome govorim kapiras bila je broj 11 u polufinalu PZE, pa 4 u finalu isto 4 keca, sad druga nastupa, u finalu mozda bude nastupala opet 4. ili tipa 11. i to bas 11.maja i osvojice 11.mesto ahahah :D, mada bilo bi dobro da osvoji prvo mesto, jer broj 11, 4 i 2 su vec potroseni, ostalo samo broj 1 hehe :D
 
Sad razmisljam, steta sto se Konstrakta sa Mnogo bolje nije pojavila na proslom PZEu. Mislim da bi lagano pobedila i prosla solidno u Liverpulu
 
Back
Top