ua Ukrajina 2022: Kalush Orchestra - Stefania

Da radi se o tome da je grad sravnjem sa zemljom, u 2022. godini, imate li vi osećaja za bilo šta? Da li ste svesni šta se dešava.. 🥺
Svi smo mi itekako svesni sta se desava, a pogotovo smo svesni kao nacija koja je mozda i gore prosla u ne tako dalekoj proslosti. Niko ovde ne porice sta se desava u Ukrajini i da ljudi tamo pate, ali ako je ovo muzicko takmicenje, tacnije mozda i najvece takmicenje zabave na svetu, sto si onda dolazio uopste da se zabavljas ako toliko patis
I da, da se razumemo, ja volim ovu pesmu, sto se i moglo videti po mojim glasovima na izboru za forumskog favorita, ali definitivno nije materijal za pobedu, bar ne u ovakvim okolnostima.
 
@Mrm, ne tretiraj nas kao budale. To što se dešava je užas i strahota samo po sebi i garantujem da svako ko ima imalo ljudskosti u sebi želi da to što pre prestane. Poenta je potpuno druga i ti to vrlo dobro znaš, jer je masa nas ovde izrekla identičan stav.
 
Mada moram biti iskren i reci da cu radije ovo poslusati od pobednika neko Azere ili Portugal lol

Mada svakako u ovom veku medju 5 najgorih pobednika uz Estoniju, Letoniju, Portugal i Azere.
 
Za rubriku, No comment, really.. Pomalo i tužno..
 
Predlažem da Škotska i Vels puste Ukrajinu da se kvalifikuje na Svetsko prvenstvo u fudbalu. A posle na Svetskom prvenstvu da svi redom gube mečeve protiv Ukrajine sa što više primljenih golova.
Ako može ta analogija na Evroviziji, može svuda onda.
 
Last edited:
A sta treba? Da sad na svim takmicenjima pustimo da pobede? Ako misle da ce to da im pomogne oko rate, evo im
Naravno da ne treba, ali meni je u postu gde je stavljen video spota apsolutno bio višak onaj smajli koji plače od smeha što je na kraju. Mislim, nije bilo teško zaključiti oko čega će se vrteti tematika, naročito nakon svega.

Sad o ESC... Pesma mi se dopada, lep nastup, ali definitivno nisam želela pobedu baš da je ne bi pratile svakakve etikete i to da je (ne)zasluženo postigla taj rezultat.
 
  • Like
Reactions: Mrm
A sta treba? Da sad na svim takmicenjima pustimo da pobede? Ako misle da ce to da im pomogne oko rate, evo im
Šta znači da pustimo, ne razumem, može jedino da se diskvalifikuju, a razlog bi bio? 🤷‍♂️ Publika je tako glasala, takva su trenutno osećanja dominatna u Evropi i to je to..
 
Ukrajina ne bi pobedila da nije rata i nema argumenta protiv toga.
Da, ali publika je tako glasala, šta treba da se desi, da se zabrani Ukrajini da se takmiči zato što se na delu njene teritorije odvijaju ratna dejstva? 😬🤷‍♂️
 
Da, ali publika je tako glasala, šta treba da se desi, da se zabrani Ukrajini da se takmiči zato što se na delu njene teritorije odvijaju ratna dejstva? 😬🤷‍♂️
Ne nego ne treba da im se poklanja pobeda cim se zapuca kod njih, a to se desava na svakih par godina bukvalno
 
Ne moze
Ali zasto ih je ziri stavio na 4.mesto
Kako to da svaki etno prizvuk bude spucan od strane zirija, a bas ovo je proslo dobro?

Nek ne glume klovnove i ne prave zrtve pred Evropom od sebe pogotovo sa ovakvim spotovima. Znamo dobro sta se desava i u Buci i u Mariupolju i svuda i ne treba nam te stvari kroz nos proterivati.

Ebu je najebao sad svakako, jer ce ovaj ludi Zelenski insistirati da se odrzava u Ukrajini, a nema osnova nikakvog za to
 
Na konto @Choda "Cim se zapuca" Zivo me interesuje kako bi se odvile stvari po :am: Athenu i "Chains on you" da se kojim slučajem ESC održava tokom leta i da se to desilo 2020. god.
Pa to, a nesto se ne secam da smo mi ucestvovali tokom bombardovanja 😂

Nadam se povlacenju sto vise sovjetskih republika (mislim pre svega da nema Rusije, Ukrajine i Belorusije, a nikako na Baltik, pa i Kavkaz) jer su toliko poceli da truju politikom ovo takmicenje
 
Odrzavanje u Ukrajini ce prvo biti veliki rizik za sve ucesnike, ko zna koliko ce ovaj rat da traje
 
Ljudi ali cinjenica je da je toliko izbeglica ukrajinskih rasuto po evropi, pa svako da ima toliko izbeglica po evropi bi pobedio, plus zapadni svet koji je glasao kao podrska. Jeste politicka motivacija za glasanje, ali cinjenica je da ljudi iz EBU nisu mogli da spece to glasanje, jednostavno nisu mogli da prikriju.
 
Back
Top