Pesma za Evroviziju 23: Učesnici i kompozicije

Status
Not open for further replies.
Pa istina, al ne bih ja nazvao ni pljuvanjem niti uvredljivim to što dva relativno nepoznata lika koja smatraju za sebe da nešto vrede izgravaju dive, jedan rekao da smatra da ima bolju / ništa goru pesmu od onih koje su nas predstavljale, drugi kao ne zna imena i pokušava da se napravi da je kao iznad svog tog treša, meni to više ono Maraja Keri "I don't know her" momenti 😁
Imali smo i Aleksandru Radović beše sa cerekanjem na pomen Željka Joksimovića u kontekstu Evrovizije, pa sumnjam da bi joj iko uzeo to za zlo da se sad prijavi.
Težina AR i pomenutih osoba je ipak poprilično različita.

Bravo @Citrus01
 
Težina AR i pomenutih osoba je ipak poprilično različita.
Kakve to veze ima, to što je neko veća zvezda ili veći talenat, to čak znači i da bi trebalo da ima i mnogo veću odgovornost šta kada izjavljuje. Istina je da od nje to može da ima samo veću težinu ali u negativnom smislu, i pre bi mediji nju razvukli za to baš zbog njenog statusa, ali i nisu nešto, samo je bilo očigledno.
A svi koji se prijave na nacionalni izbor (jer spomenuh hipotetičku situaciju kad bi se ona prijavila), od tog momenta su rame uz rame i stali su na nivo jedni drugih hteli ne hteli.
Svakako, ja to ni njoj ne bih uzeo za zlo, meni to više zabavno a ne uvredljivo, pa tako ne bih ni ovoj dvojici ono što su rekli.
 
Moraću da pratim ove nastupe u Jutarnjem i Šarenici da vidim kako se ko ponaša pred kamerama od ovih za koje ne znam kakvi su.
Grandovci malko tunjavo :whistle: naročito dok pričaju, a nisu nešto impresivniji ni na "sceni", valjda će se uvežbati.
Egret je u Šarenici svirao klavir, pa moguće da će mu i nastup na PZE ići u tom smeru, ako bude tako, tu nema neke velike filozofije oko scenskih pokreta.
 
Logično da će reći sad da je promenio mišljenje o Evroviziji jer se "promenio koncept Evrovizije", svestan je da će biti razapet 🤣 Ne znam sta se promenilo u konceptu u poslednje 2 godine otkako je to izjavio, ali ok 😅
Mislim da je samo mislio da muzika poput njegove ne može da se probije na evroviziji. On nije oduvek bio alt kad pogledaš na njegov početak. Pa i "Demons" sa kojom je hteo na evroviziju prošli put je bila mnogo komercijalnija, i posle toga je ubrzo promenio stil.
 
Mislim da je samo mislio da muzika poput njegove ne može da se probije na evroviziji. On nije oduvek bio alt kad pogledaš na njegov početak. Pa i "Demons" sa kojom je hteo na evroviziju prošli put je bila mnogo komercijalnija, i posle toga je ubrzo stil.
Pa onda je to baš lepo upakovao u formi "Evrovizija je smeće i užas, ja to nikad ne gledam"
 
Pa dobro, pogrešio je, promenio je mišljenje u međuvremenu. Na kraju dana to ne menja njegov ESC potencijal. A što je neko već rekao verovatno je bio mnogo isfrustriran što nije prošao tad i slažem se da je u tom intervju bio mega iritantan, ali svako može da se promeni.
 
Ljudi se ponašaju kao da je Konstrakta verni fan ESCa :ROFLMAO:

U suštini nije ni bitno mišljenje, ako su se prijavili za festival prihvatili su sve uslove takmičenja. Nema tu nešto puno da se zbori.

Uostalom, ne verujem da je iko osim Baloša baš fan ESCa.
 
Grandovci malko tunjavo :whistle: naročito dok pričaju, a nisu nešto impresivniji ni na "sceni", valjda će se uvežbati.
Egret je u Šarenici svirao klavir, pa moguće da će mu i nastup na PZE ići u tom smeru, ako bude tako, tu nema neke velike filozofije oko scenskih pokreta.
Da, baš su isprepadani bili, ali meni pjesma ušla u uho 😂
 
To je ono kad ljudi otkriju da stvari mogu biti konceptualne, pa onda vide koncepciju u svakom artefaktu koji im je pri ruci, svakoj nerelevantnoj priči daju relevantnost i onda izražavaju neku posebnost kao vidite koliko VRIŠTIM jer sam drugačiji. Ne kapiraju tajnu tog "drugačijeg".
Lično, bukvalno se trudim da budem normalan, al iz mene izbija "drugačije" šta ja da radim s tim što sam nevoljno osuđen da budem takav? Dok se ovi trude za jedno, ja za drugo.
 
kako je divan RTS media tim ❤️
zorica-markovic.gif
 
Mn generalno su skoro sve pesme prihvatljive i mogu da ih preslušam. Izuzetak Bane i Igor V., Igor S., ESP i Grand Duo.... Bilo bi lepo već ako neće biti publike u samom studiju, da iznajme neki prostor sa velikim video bimom gde će moći da se gleda takmičenje..
 
Isto.
I to mi je onako darežljiva plejlista, kao sve što mogu da slušam i što mi je trenutno više nego okej.
A sad baš gledah, ako bih uzeo samo ono što mi se baš ful sviđa i što ću verovatno iole duže da vrtim, bilo bi 7.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top