es Španija 2023: Blanca Paloma - Eaea

Meni nije jasno šta su ljudi videli u onoj pesmi iz 2018.
 
Pa cijela priča i njihov odnos u OT koja je bila mega popularna u Španiji 2017. su doprinijeli tome da pjesma ostavi mnogo jači utisak nego što bi inače. Da se izbor održao mjesec dana nakon OT, ne bi pobijedili, ali to je što je
 
Pa cijela priča i njihov odnos u OT koja je bila mega popularna u Španiji 2017. su doprinijeli tome da pjesma ostavi mnogo jači utisak nego što bi inače. Da se izbor održao mjesec dana nakon OT, ne bi pobijedili, ali to je što je
A sa druga strane imas ove dve pi+oke koje su mogle sa ovom bengercinom jedan solidan top 5 da zakucaju samo tako nego eto bolelo ih uvce koliko sam razumeo po komentarima da se dodatno unesu u nastup

 
E pa kad su dobile pjesmu, tj. demo snimak, nisu bile oduševljene i cijela je frka nastala ali su se u toku sedmice zadale i odradile odličan posao, pjesma postala #1, najuspješnija pjesma u državi te godine.

Ali da se održao kasnije izbor, kao 2019. kad je nakon mjesec dana od OT-a birana pjesma, pobijedile bi one sigurno. Tako su onomad svi htjeli na prvu da ide Maria sa Muerdeme ili Famous jer je bio najveći fan ESC-a, ali kad su se slegli utisci kasnije, skapiralo se da je bolje izabrati najbolju pjesmu, koja je bila Mikijeva. No dobro, šta je bilo bilo, bitno da su se podigli konačno Španci 😄
 
Flamenco i meni odlična, a on je profi plesač, iskreno me ne bi čudilo da ima Chanel efekat i uživo izdominira i ode ispred Fuse i Blance (ako bude isti sistem bodovanja) koje će vjerovatno da podijele glasove jer su u sličnom fazonu
 
Stvarno mi je dobar Benidorm, ali nijednu pesmu ne mogu nesto visoko na esc da zamislim. Doduse nisam mogao ni Canel, mozda samo treba vremena da se naviknem na spansko uozbiljavanje
 
A možda je Slomo završio onako zbog sleda događaja.
 
Back
Top