ch Švajcarska 2024: Nemo - The Code

Jedva čekam novi SSF da lovim Haidi!!!
 
Uff, i ja. Vrtnog patuljka nisam imao srca loviti, ali Hajdaru sa zadovoljstvom!!!1
 
Switzerland offers a blend of pristine mountain landscapes, rich hunting traditions, and some of the most challenging terrains, making hunting here a truly remarkable experience. Sustainable hunting practices are crucial, ensuring flourishing game populations.
 
a što je eurovision-spain objavio samo 6 nastupa?
Imam ceo pasus da pišem o tome. Aposlutno neprofesionalno. Razumem da kao hoće da edituju da to sve lepo izgleda ali kako su nekim čudom editovali favorite a ne Albaniju, Island, Letoniju. Ili se ubacuje sve odjednom ili nemoj da ubacuješ. Jer bukvalno za tri dana je novi PreParty više niko neće mariti za ovaj u Madridu.
 
Pa zato izbacuju ove najhajpovanije sto pre mogu
Razumem, ali to malo nije fer prema ostalim učesnicima. Zamisli ESC kanal izbaci nakon polufinala samo favorite a sledeći dan ove ostale 🤣
 
Razumem, ali to malo nije fer prema ostalim učesnicima. Zamisli ESC kanal izbaci nakon polufinala samo favorite a sledeći dan ove ostale 🤣
Naravno da nije fer, ali to ocigledno nije kriterijum
 
Ovo bi mogao da bude takav Vitas - 7. element momenat ako se sklope kockice i mogao bi da bude baš unikatni trenutak koji će se pamtiti u narednim godinama. Nadam se da će nastup, bez obzira na autfit, da bude svetski i dostojan pobede kao Đonov 2021. Znam da nije baš popularna pesma na forumu, ali ovo je muzički najjedinstvenija i najoriginalnija pesma ove godine i bila bi više nego zaslužen pobednik po mom mišljenju, iako se verovatno neće desiti.
 
Dobra je pesma i drago mi je da se čuje priča nebinarnih osoba.


Valjda interseks i XXY osoba sveukupno ima 0.05%, i babice tokom cele karijere vide jednu takvu bebu, ali postoje i ljudi duplim genitalijama... mislim da je na Festu svojevremeno bio argentinski film XXY, potresna priča o tome koliko smo svi primitivni...
 
Znam za postojanje interseks osoba i tad mi je validno da sebe nazoves non-binary. Al kod mnogih je pitanje indentiteta koji nekad nema veze sa sekundarnim polnim karakteristikama.
Pa ne znam kako bi ih razlikovao, a da ne uvrediš interseks osobe...
Glupo je da ispitujemo ljude šta im je u gaćama 😭
Lakše je prema svima biti fin lol
 
Svakako se i ovako uvrede kad im odredimo pol bez pitanja. 😂 a i ne mislim da treba iko da pokazuje, već da ne zloupotrebljavaju stvari tog tipa samo jer su maštoviti da miksuju identitet.
Recimo, šta Demi Lovato cis žena odjednom samo kaže ja sam non binary, izgleda kao hir jer joj dosadno sa samom sobom.
 
Ova pesma je sada druga na aplikaciji, baš vole fanovi ovo, nisam bio svestan toga.
 
Iz nekog razloga me podseca na
Netta Barzilai Spinning GIF by Netta
 
Back
Top