228. FSC - Inspired

Imam čak pesmu i za drag iako ne pratim te rijalitije haha
 
Nisam bio tu da ispratim rezultate uživo, ovako kad se gleda repriza malo mi haotično, još se trudim da nađem post sa pošiljaocima. :giggle: Ali čestitke Niko na pobedi; 12 poena od mene! Do sada se uglavnom dešavalo da pesme iz mog polufinala dobiju od mene i najviše poena. Pesme iz suprotnog ne slušam do finala. Ovog puta je pesma iz tog drugog polufinala oduvala sve i dobila najvišu ocenu. Ne prisustvujem zajedničkom slušanju jer sam sugestabilan - dešava se da tuđe mišljenje utiče na moj sud. Ne čitam ni ocene - kad vidim da se radi o takvom postu samo skrolujem dalje. Drago mi je da se već par puta desilo da mi se top 2 složi sa konačnim plasmanom.👋
Što se moje pesme tiče - negde sam i očekivao ovakav rezultat - nisam se doduše ni mnogo trudio da istražujem - više sam hteo da se velika EKV nađe i među učesnicima FSC-a.
 
Jao znaci nemoguce da kao direktni finalista da mi se pogodi da saljem nesto sto volim, osim ako sam ne uzmem org😟
 
Ja sam jednom iz protesta odbio poslati pjssmu na iduce izdanje jer sam pobijedio. A sad odoh na sepetembarski raspust
 
Ja sam tražio tešku temu i sad će mi K Pop razvalit šamarčinu i reći izvol'te, klasika... a kod k popa mi svaka pjesma isto zvuči xD
 
Hahaha kako se prijaviš, dobijaš zadatak cajka ili metal. I onda 40 pjesama, pola cajka, pola metal. Hajoj 🥰
 
Back
Top