229. FSC - K-POP!

I ja sam nesto tako razmisljao, ali sam ipak nesto poslao, ali ne znam da li pripada K-Popu.🤔 Vidim da je/su iz Koreje.
Mislim da ce mi se ovo izdanje svideti.
 
Ja se nadam da nisam zakasnio za moju pesmu, ali verovatno jesam. :D
 
I ja isto. 🙏 Zaista ne bih da mi recommended videos budu preplavljeni u K pop-om. :cry:
 
Ja koliko sam žurio da prijavim pesmu jer mi se toliko svidela nisam ni razmišljao da razmotrim neku drugu opciju i sad nakon što sam već prijavio pesmu uđem u druge pesme svog izvođača i neke su čak i bolje od ove što sam prijavio, jedna mi čak zvuči i pobednički, ali dobro, ako mi prođe prijava svakako očekujem dobar rezultat.
 
Ja se ovde osecam kao "magare u magli". Trazio sam, a ne znam sta trazim.
Ja koliko sam žurio da prijavim pesmu jer mi se toliko svidela nisam ni razmišljao da razmotrim neku drugu opciju i sad nakon što sam već prijavio pesmu uđem u druge pesme svog izvođača i neke su čak i bolje od ove što sam prijavio, jedna mi čak zvuči i pobednički, ali dobro, ako mi prođe prijava svakako očekujem dobar rezultat.
Slicno. Samo sto sam se dvoumio izmedju dve pesme koje mi se obe dopadaju. Poslao jednu, a mislim da bi se mozda druga vise dopala drugima. A tako bi isto mislio da sam poslao tu. Jos samo da sam pogodio muzicki pravac.
 
Eh da mi je Stefanovo samopouzdanje. :LOL:
Ja nikad ne mogu da kažem da očekujem dobar rezultat na FSC-u, zato što ne mogu da pretpostavim kako će nešto proći na FSC-u. A kada i imam neka očekivanja obično ne bude tako, a i sa druge strane, pesme za koje mislim da će biti flop često završe visoko.
 
Eh da mi je Stefanovo samopouzdanje. :LOL:
Ja nikad ne mogu da kažem da očekujem dobar rezultat na FSC-u, zato što ne mogu da pretpostavim kako će nešto proći na FSC-u. A kada i imam neka očekivanja obično ne bude tako, a i sa druge strane, pesme za koje mislim da će biti flop često završe visoko.
Da je meni taj sluh da prepoznam to što zvuči pobedničko :ROFLMAO:
 
Poslednji put kad mi je moja pesma zvučala pobednički pobedio sam 😀

Mada mi moja pesma sad ne zvuči pobednički (Pobednički mi zvuči druga pesma koju sam mogao, ali nisam poslao), brutalna je pa se nadam dobrom rezultatu.
 
Uglavnom pobedi naj unremarkable pesma, retko kad pobedi nesto originalno ili neki bas hit.
 
Odlična tema. Jedva čekam sve puno teenage grupa napumpano ludim outfitima, šljokicama i odličnim videima... Inače, dosad sam slao iz K-Popa PSY-a i 2NE1. Neprežaljeno mi je da su 2NE1 prošle tako loše.

Ovaj nastup je wow. Bolje i od Eurosonga. 🔝

Mislim da sam negdje čitao da su one prve koje su se uspjele probiti na zapadno tržište. Pa je tako ta pjesma bila i dio showa So You Think You Can Dance. :love:
 
Prijavio sam se i ne ocekujem nista 🤭 sta bude bice ☺️
 
Jos samo da razresim jedno pitanje iz inbox-a. Iako se zove K-pop tema, mozete slati i rap,metal rok koji su Korean posto spadaju pod K-pop pravac muzike.

K-pop - Korean popular music u bukvalnom prevodu :D
 
16 prijavljenih koji su sad saznali da su mogli i rok i rep:
Pineapple Express Mistake GIF
 
Back
Top