229. FSC - K-POP!

Do sada nisam slao nijednom izvođača iz Koreje, a i žanrovski je dosta drugačije od onog što inače šaljem.
Tako da je za mene ovo eksperiment. Nemam predstavu kako bi moglo da prođe, ali nije ni bitno.
 
Isto prvi put da šaljem nekoga iz J. Koreje, i sviđa mi se pjesma baš i najbolja mi je od svih koje sam čuo od sinoć (a čuo sam dosta 😄)
 
Poslao sam prijavu i nadam se da će biti uspešna 🙏

Mnogi misle da su K-pop samo npr. BTS ili Blacpink (među njima sam naravno i ja), a zapravo toliko ima dobrih i kvalitetnih pesama koje su u senci ovih velikih hitova... Inače ne slušam K-pop
 
Prijavit ću se i ja, sigurna sam da ću iskopati nešto što mi se sviđa, samo nikako nisam imala vremena istraživati.

Inače sam na neki tetsujinov FSC slala Koreju, pjesmu Soju One Glass sa soundtracka za film Parasite i baaaš sam loše prošla. :D
 
19 uspesnih prijava ako ukljucimo i moju koja stize na kraju vec 20 za prvi dan🥳
A ljudi su se pitali hoće li biti dovoljno interesovanja za kpop.

Inače sam na neki tetsujinov FSC slala Koreju, pjesmu Soju One Glass sa soundtracka za film Parasite i baaaš sam loše prošla. :D
Ali sad će biti drugačije, sad smo svi Koreja.
 
Prijavit ću se i ja, sigurna sam da ću iskopati nešto što mi se sviđa, samo nikako nisam imala vremena istraživati.

Inače sam na neki tetsujinov FSC slala Koreju, pjesmu Soju One Glass sa soundtracka za film Parasite i baaaš sam loše prošla. :D
Pozuri. Nemas puno vremena. :eek:

Znaci, pf-e je na vidiku. I moja je prijava uspesna. Mogu da najavim da sam skoro siguran da cu se naci u finalu.
 
23 + ja = 24 prijave. odjavljujem se za danas pa sve pristigle citam sutra u toku dana :alien:
 
Nisam bio za ovu temu, ali ipak ću da pošaljem pesmu, sad ću da vidim da li će biti ovo prihvaćeno.. :)
 
FSC, prvih dva sata od otvaranja teme - kmečanje o ugrožavanju ljudskih prava, prevelikom broju ograničenja, ugrožavanju slobodne volje....
FSC, nakon dva sata - prijavili se svi.

Baš mi je drago što ćemo ponovo imati dosta učesnika.
 
Zanimljivo i kako nema onih koji su kmečali o geografskim i jezičkim temama, a ova tema je i geografska i donekle jezička, pa Kemiš. Ali Kemiš jer imaju šta da šalju sa liste. ;)
 
Pa kad se (srećom po ovu temu) niste nešto posebno pretrgli od slanja K-popa kroz FSC istoriju.

Jao jedva čekam da poznavaoci žanra krenu da optužuju nepoznavaoce da ziceraše s pesmama, iako masa ljudi jedva da zna išta iz žanra pa će naravno slati svašta sto je prvima opšte mesto 😅
 
Pa dobro i kada sam jao pravio rumunsku temu, Petar albansku, Mark hebrejsku... kmečalo se i te kako. Iako je broj već slatih izvođača koji se uklapaju u te teme bio na nivou statističke greške.

Ali, kao što Petar reče, kada ti zapadne tema na koju možeš da šalješ prvo što ti je palo na pamet onda je sve OK, može i 10 ograničenja, nije problem. A ako treba malo da se potraži... e onda je sve problem - i jezik, i region, i debitanti, i non-esc izvođači...
 
Ja obozavam da istrazujem, od povratka FSC-a, na prva cetiri izdanja sam vec imao spremne pesme pa nisam, ali na naredna tri izdanja sam istrazivao i u toj potrazi nasao nesto sto sam stavio na listu.
 
Back
Top