243. FSC - Molim te budi Bebi!

Poštovani, do kog vremena želite da traju prijave za FSC u subotu?


  • Total voters
    29
  • Poll closed .
Jedna od mojih omiljenih Gen Z pesama mi je u bottom 20 rezultata ikad, hvala Stimiju na 8 i ostalim na sitnisima, bukvalno niko mi nije pomenuo pesmu nakon rezultata, isto ko da nisam ni ucestvovao :D
 
Bravo na sjajnom bebastičnom FSC-u! 👏 Kao što već rekoh, bio je pravi užitak i spektakl, muzički verovatno najraznovrsnije i zasluženih 100 strana! 😎 Ovde je bilo mnogo Bebi-alike pesama i nije bilo baš lako u startu razjasniti kao inače, ali mi je ipak moralo da ispliva na površinu da je Happy Ending pravi Bebi. :)
Bravo Stefane na pobedi i još jednoj visokoj poziciji kod mene! (10 poena)! 🏆 Od rok pesama ovog izdanja FIR su mi bili daleko najbolji i delovali najsvežije i očekivano su završili tamo gde jesu.
Zanimljivo je da su na drugoj i trećoj poziciji završile pesme koje su mi bile prva i druga ispod crte. :) Čestitke Dod(ik)u 😆 i Vaxu (i hvala na 12 poena), a zanimljivo je i da su se na prva tri mesta ovaj put našle pesme sa manje-više nekom mračnom tematikom.
S obzirom da je Etta ❤️ kao moj finalni favorit četvrta i Mika (5p) peti, mogu da kažem da je ceo top 5 odličan, tako da bravo i za Boxy-ja i Bebi. :D
I Scissor Sisters su top 10 - bravo za finalne rezultate u kompletu koji su bili super za razliku od polufinalnih!
Svojim plasmanom nikako ne mogu biti zadovoljan, ali imam već priliku za popravni kod Petra.

Ja ću se uvrediti ako od Filhija dobijem manje od 12 poena 😁
To je ona pesma za koju sam napisao da je imala potencijala za 12, pogotovo što je domaća stvar u pitanju, i da sam je čuo samo do pola, možda bi čak i bilo tako. Međutim, ona hororična rečenica refrena koja se toliko puta ponavlja mi je napravila takvo gađenje kakvo nisam mogao da zamislim da bi jedna pesma mogla da napravi. Poslušao sam pesmu još jednom u sledećem navratu i više nije bilo šanse da je ikada u životu poslušam, žao mi je. :sick: U kombinaciji sa jezivim spotom me je podsetila me je na najgore traume i fobije, tako da je bilo do mene, ali pokušao sam i nije vredelo. :)
 
Hahaha hvala ti Filhy puno, drago mi je da je sve prošlo očekivano bebasto i da je sve na kraju imalo smisla :D znao sam da ćeš uspeti iz gomile pesama što mogu biti asocijacija na mene da izvučeš tačan odgovor! Za to ti skidam kapu stvarno :D Happy Ending je naprosto morao da ide, danima sam lupao glavu da li da pošaljem nešto moderno, našao sam neku pesmu od Inne, pa sam onda mislio mrtvu Tinu Turner (al već je bilo dovoljno mrtvih pa sam odbacio kao ideju), pa onda ovu novu od Kylie Minogue Padam Padam, ali je Mrm pokušao da je pošalje pa sam odbio jer on nije imao prava jer nije imao Džokera. I onda mi bilo glupo malo, ispada ko da kradem pesmu. :LOL: Znam samo da Florence + The Machine ne bi dolazila u obzir opet jer nisam želeo @Ro97 da me prokune. :LOL: A uz to sve vreme mi Happy Ending ide po glavi kao velika želja već dugo, sumnjao sam na momente da je pesma možda mlaka za forumski ukus al' eto poslušao sam sebe na kraju, što je najvažnije.
 
Ma za recap video na to sam se nadovezao haha
Kasno je, kontam.
 
Sad kad su se slegli utisci, moram reci da mi je ovaj FSC bio bas mucno iskustvo od objave pesama, pa sve do kraja i digitrondzije Pokijevog spojlovanja rezultata. A bas steta, jer su pesme nikad bolje, a i Bebi se bas bas potrudio i hvala mu na tome. Steta i za Dzanum stvarno, jer je meni preuzela prvo mesto najbolje domace pesme u zadnjih bar 10, a i vise godina (pre toga je to bila Hajde, onda nista). Svako ima prava da glasa kako zeli, da kalkulise i bojkotuje, gleda u pasulj; tako da nije bilo potrebe da se bilo ko satro pravda sto nece dati poene Dzanumu. Takodje, Petar i Stefan su mi na nos izasli sa "hajpovanjem", jos kad se to prosirilo i na druge teme, bas je bilo bljuc. Mogu da zamislim kako je bilo onima koji stvarno ne vole pesmu. Bar je pobedila druga najbolja pesma na takmicenju, a ne neki random kic klise mediokritet, kako to obicno biva. Sve u svemu, nije lose. Ili sto bi se naski reklo: Uzas, dobro.
 
Meni je pesma dobra i dobila je tacno onoliko poena koliko bi i inace dobila, a drama sa Stefanom i moj problem snjim je nazalost nesto sto on nece razumeti, ili ne zeli da razume.
 
Back
Top