248. FSC - 5 x Ne Može (Taylor's Version)

Ako mi ne odgovara/ ili odgovara- iskazaću svoje mišljenje, kao što i drugi to rade. U glasanje ne zalazim, znam da sam ja sâm sa sobom čist i to mi je najbitnije. Za Stoleta nisam glasao jer mi se pesma nije dopala, ali nemam primedbi jer očigledno da je bila favorit većine i da se velikom broju ljudi dopala, i drago mi je zaista bilo ko od forumaša / bilo koja pesma da pobedi (naravno da onaa koja se meni dopada da je tad pobeda još draža).
A da su i meni na ovom izdanju većina pesama bile iste - jesu.
Moj post se nije odnosio na tebe već na Vaxa zbog komentara da smo izglasali Moyku i onda se čudimo što su sve pesme iste. Ok je da ti ne odgovaraju pesme, ali napadati druge jer im odgovaraju nije, a nije u redu ni prema pobedniku.
 
Sad gledam šta sam slao od jezika na FSC ove godine.

3x rumunski - prolazak u finale 2/3, jedan top 10
3x srpski* - prolazak u finale 2/3, jedan top 10
2x francuski - prolaz u finale 1/2
1x engleski - prolaz u finale 1/1, pobeda
1x češki - prolaz u finale 1/1
1x porugalski - prolaz u finale 1/1
1x ruski - prolaz u finale 0/1
1x kazaški - prolaz u finale 0/1
1x jermenski - prolaz u finale 0/1
1x španski - prolaz u finale 0/1

Samo tri top 10 rezultata, ali za moje standarde to i nije tako loše. Jednom se odlučim da šaljem pesmu na engleskom i odmah pobeda. :D
 
Sad gledam šta sam slao od jezika na FSC ove godine.

3x rumunski - prolazak u finale 2/3, jedan top 10
3x srpski* - prolazak u finale 2/3, jedan top 10
2x francuski - prolaz u finale 1/2
1x engleski - prolaz u finale 1/1, pobeda
1x češki - prolaz u finale 1/1
1x porugalski - prolaz u finale 1/1
1x ruski - prolaz u finale 0/1
1x kazaški - prolaz u finale 0/1
1x jermenski - prolaz u finale 0/1
1x španski - prolaz u finale 0/1

Samo tri top 10 rezultata, ali za moje standarde to i nije tako loše. Jednom se odlučim da šaljem pesmu na engleskom i odmah pobeda. :D
blago tebi na raznovrsnosti

meni ovako:

7x engleski :gb: (4/7 f, 3 top 10, 2 pobede)(2x Amerika, 2x :gb: , 1x :ua:, 1x :au:, 1x :de:)
3x srpski :rs: (2/3 f, 1 df)
2x ruski :ru: (1/2 f)
1x mađarski :hu: (1/1 f, 1 top 10)
1x jermenski :am: (1/1 f, 1 df)
1x francuski :fr: (0/1 f)
 
Last edited:
@MilanB Samo jedna pobeda i dva top 10? Nekima od nas je top 10 misaona imenica 🥹

Mada ja sam zadovoljan svojim učešćima i time da sam mahom slao raznovrsne pesme. Dvaput sam slao rok, jednom etno i jednom dark pop. Na izdanju na kojem sam diskvalifikovan sam poslao bio etno metal i ta kombinacija mi je bila 🔥 Takođe sam hteo bio da pošaljem i Holy Til You Let Me Go od Rine Savajame (koja je osvojila drugo mesto), ali ju je Bebi prvi prijavio 🥲

Na kraju učinak, 3 od 4 puta sam prošao u finale, tako da ne mogu da se žalim previše 🧘🏻
 
Last edited:
  • Like
Reactions: Mrm
Samo jedna pobeda i dva top 10? Nekima od nas je top 10 misaona imenica 🥹

Pa malo je to za 15 učešća ove godine. :D Ali kao što rekoh, za moje standarde je ok.

Tek si počeo da učestvuješ, biće boljih rezultata pre ili kasnije. Obično dobri rezultati dođu kad ih najmanje očekuješ.
 
Kod mene je ovakva situacija:

9x engleski 🇬🇧 (8/9 f, jedna pobeda i 5 top 10 plasmana)
1x španski 🇪🇸 (1/1 f, top 10)
1x slovački 🇸🇰 (1/1 f, top 10)
1x francuski 🇫🇷 (1/1 f, top 10)
1x italijanski 🇮🇹 (1/1 f)
1x srpski 🇷🇸 (1/1 f)
 
jedva čekam neko izdanje galskih pesama pošto sam skoro ušao u svoju Irska 21. veka fazu :ie::ie::ie:
 
@Mrm 12 poema od mene, jer tu tvoju pesmu sam znao, u istom danu sam otkrio i Maru i ovu moju Mavku xD
 
  • Wow
Reactions: Mrm
Moj post se nije odnosio na tebe već na Vaxa zbog komentara da smo izglasali Moyku i onda se čudimo što su sve pesme iste. Ok je da ti ne odgovaraju pesme, ali napadati druge jer im odgovaraju nije, a nije u redu ni prema pobedniku.
Nije mi namera da napadam nikog, samo mi je smesno kako se kuka da su sve pesme iste, a onda se uglavnom glasa za najveci mediokritet, a originalnost se gotovo uvek bojkotuje. Evo malo slikovitije prikazano:

7z0lu1.jpg
 
Back
Top