be Belgija 2023: Gustaph - Because of You

E pa dobro, subjektivna mišljenja su nešto drugo, kod mene je Španija bila pri dnu liste u finalu, to je nešto sasvim drugo.. :)
 
Nakon onih isječaka, mislim da mi je ova pjesma najgora bila i maloprije iznevjerovao kad sam vidio da je izabran 😂
Aj sad da se nadamo da ćemo sa Belgijom u polufinale 🙏
 
Nije loša pesma, ali bi i Cherine i Gala Dragot bili bolji izbor. I The Starlings.
Nadam se da ćemo s Belgijom i Albanijom u polufinale.
 
Pesma kao pesma nije loša, štaviše, vrlo je onako radio-friendly, a i lik stvarno dobro peva, nema šta. Sa druge strane, veliki problem je produkcija koja je jako slaba i siromašna, i na nivou neke 2009. godine, ako ne i pre. U svakom slučaju, mislim da sa ovim stvarno nemaju čemu da se nadaju, bolji izbor bi bili Starlings, pa i Cherine, ili eventualno Gala.
 
Ne kontam čemu toliki hejt na ovu pesmu. Jeste da nije neko muzičko remek delo ali je vesela, opuštajuća i pitka. Onako jedan lagani letnji hitić. Meni je ovo okej
 
Ne kontam čemu toliki hejt na ovu pesmu. Jeste da nije neko muzičko remek delo ali je vesela, opuštajuća i pitka. Onako jedan lagani letnji hitić. Meni je ovo okej
Recimo, meni je to problem. Ne smatram da je losa, samo sto su mi recimo 3-4 pre te pesme. Ovu pesmu vise smatram da mi je za fino popunjavanje pf-a.
Ne svidja mi se kako se obukao.

Moj 1. favorit je definitivno bila "Carneval". Na mene nekako pesma deluje bas pozitivno kad je cujem.
 
Ne znam kakva je bila konkurencija, a to svakako ne menjačinjenicu da je ovo radio frendli pesmuljak. U svakom slučaju neće biti dosadno tokom ta tri belgijska minuta uživo
 
Nisam pratio nacionalni izbor Belgije tako da ne znam sta su nudili ali ovo meni uopšte nije loše koliko sam na osnovu komentara ovde pomislio da jeste.
Veselo, letnje, vajb kasnih 80. i početak 90.
Bek vokali se baš odlično uklapaju u celu priču. Za sad mi je jedina od izabranih koju imam želju da ponovo poslušam. 😉
 
Nisam pratio nacionalni izbor Belgije tako da ne znam sta su nudili ali ovo meni uopšte nije loše koliko sam na osnovu komentara ovde pomislio da jeste.
Veselo, letnje, vajb kasnih 80. i početak 90.
Bek vokali se baš odlično uklapaju u celu priču. Za sad mi je jedina od izabranih koju imam želju da ponovo poslušam. 😉
Pa to je ponekad problem kod nacionalnih izbora, ukoliko favorit fanova ne pobedi (ili više njih), nego neko sa strane, onda se ta pesma automatski unizi i subjektivni osećaj na tu pesmu ispadne mnogo lošiji nego što stvarno jeste zbog te negativne kampanje.

Kad prođe ovo jadikovanje eurofanova i tamo u aprilu - maju pri Evroviziji mislim da će biti bolji odaziv na pesmu. Svakako, mislim da ispada u polufinalu.
 
Neka sam proklet ali ja ovde vidim Violetu Viki Miljković 🙄
Svetsko a naše! 🤩🫡
 

Attachments

  • Screenshot_20230115_185608_YouTube~2.jpg
    Screenshot_20230115_185608_YouTube~2.jpg
    71.6 KB · Views: 7
Ja cu samog sebe spaliti zbog toga sto meni ovo nije lose...ne kazem da je odlicno, ali nije lose.....mada vidi se na koju kartu zele da igraju Belgijanci, kao i Rumuni prosle godine.
 
Prva pesma da me je zainteresovala! Verujem da će je malo unaprediti! Kompetentan je kao ivođač, ali mi je autfit fuj . To mora pod hitno da promeni.

Inače malo mi je žao za The Starllings (Toma i Kato), sveukupni utisak je da su realno bili bolji. A i vezuje me stara njihova pesma koju obožavam, pa sam hteo malo i njih na ESCu zbog toga.

KO VOLI NEK IZVOLI KO NE VOLI NE MORA DA IZVOLI :D
 
pa ovo je bas dobra stvar. videh vesti, kao iznenadjenje, drugi favorit, treci favorit, kad evo pobedio..
nisam cuo konkurenciju, ali meni je ovo skroz dobro, veselo, on odlicno peva i to je to. kad stigne esc konkurencija videcemo gde ce se uglaviti..

e i da.. outfit me podseca na boy georga, skroz taj fazon. dakle skroz sam ok sa tim.
edit- sad sam poslusao delove ostalih pesama, osim gale koja je kao nesto interesantno, ostalo je... meh..
 
Last edited:
  • Like
Reactions: Mrm
Sad pogledao nastup Gale Dragot, pa zena je razvalila! Veliki glupani su ispali sto nju nisu odabrali, a dupli glupani zbog toga kome su dali pobedu.
 
Zarazio se sa "Because of you" ❤️ ❤️ ❤️ Prva pesma ove godine da me pokrenula!

Ok bilo je većih favorita, ali ovo je daleko od lošeg. Ritam je odličan, dinamičan, glas savršen tokom cele pesme, ne njanjavi iako je LGBT anthem. Voleo bih da uđe u top 10! Instrumentalni deo je baš seks!
 
Back
Top