COVID-19

Ono što je jadnije od njegovog pisanja je ovaj lajk na njegov post. Ono kad nemaš više lobanju pa misliš da ćeš grohotnim smehom da pljuneš nekoga.
 
Samo kazem sreca pa niste radili u poluintenzivnim ili intenzivnim jedinicama da ste videli ni culi koliko nije dirao decu, ili napadao samo hronicne bolesnika.... Da manipulacija je bilo, ali samo u nivou podataka koji su iznoseni u javnost, to sam jos tada pricao. Veliki broj ljudi je umro. I da, jesmo ovce, sto smo cutali i dopustili sistemu koji nije znao nista, da upravlja pandemijom, ne stiti nas, pormlo je brdo mladih da bi pojedini bili ordenovani, koji pritom nisu pirmirisali u kovid.
(i naravno dopustamo istom tom sistemu i dalje da nas jase dok se deca ubijaju,radnici ginu na svojim radnim mestima svakodnevno, isto kao i pandemija i sve ostalo po principu ETO DESAVA SE)

Radio sam kao stoka tamo. Ni za sta ne bih zeleo da se vrati taj period. Od 40 pacijenata poslatih na rentgen za smenu ja imam 30 upala pluca, od kojih primim par, samo one najhitnije kojima je saturacija bila niska, ili su imali neke mnogo ozbiljnije komorbiditete. Pa dodje baba posle 5 dana od urednog rentgena i normalne saturacije na ivici smrti. Rec da nisam cuo, osim od ozibljnih zdravstvenih radnika, koji su krv propisali na tom kovidu!
 
Last edited:
Meni se vise povraca od ovod Kovida. Dotle da oper moras po zdravstenim ustanovama da nosis maske i opet krece ludilo ako se prehladis da te testiraju. Ovo je zaista postala psihicka tortura.
 
Ha ha ha.. Endrega izbacio urnebesni smeh - reakciju na ovaj post doktora medicine pa kad shvatio da se prosuo ga sklonio. @EvliSmile naklon do poda što si nam prenosio podatke o stvarnom stanju tokom pandemije 2020. Meni je tada mnogo značilo da znam istinu.
 
Izvini kad ja moram da nosim masku 12 sati, i ne kukam, da bih radio i pomagao, jer zaista skace (doduse ne u toj meri niti sa toliko komplikacija) broj zarazenih, pridrzavajte se i vi. Zbog ljudi koji tu rade. Onda nema plaky imam temperaturu bla bla, nego nosi masku, ako se ne pridrzavate saveta lekara, ne bih vam dozolio ni da se lecite.

Ako mislite da je samo vama tortura, zapitajte se kako je na ljudima koji odgovorno rade svoj posao, za razliku od 70% sistema. Koji opet vi birate da ne menjate.
 
Nema tu šta, svi se sprdaju, a dovoljno je videti statistiku i da je te godine, kao i 2021. umrlo primetno više osoba nego prethodnih (za trećinu gotovo) i sve je jasno. A lajk sam slučajno pogresio, ko da ja njega ne poznajem veoma dobro pa da ne znam da je dr.

Da podsetim i da sam 2020. bio jedan od retkih koji je odmah procenio Kisićku, tadašnju miljenicu ovde, pa je na kraju priča ispala takva kakva je ispala. Samo par ljudi je odmah shvatilo da je reč o režimskoj doktorki.
 
Sestra od strica mi je radila tokom kovida u jednoj od bolnica a i dalje radi tamo. Imao sam tu priliku da čujem stvarne podatke tokom pandemije i potpisujem sve što je Evil već izneo.

Bilo je i manipulacije ali ne znači da virus nije postojao. Samo medicinski radnici znaju kako im je bilo. Sestra mi se nekada po 3 dana nije vraćala kući jer je spavala u bolnici. Umanjivati njihov trud i rad sa ovakvim pričama da je sve to bila potpuna manipulacija je zaista besmisleno. Dovoljno je da imaš jednog u porodici da je imao tu bolest i jasno će ti biti da je nešto postojalo.
 
Ono što mene najviše buni jeste to za vakcinaciju. Činjenica je da su insistirali da se svi vakcinišemo, pa na kraju ispade da treba stalno da se vakcinišemo, a onda svi odustali i više se niko ne vakciniše?
 
Ja sam bas zbog tog Kovida psihicki skroz skrenuo da se konstantno mokrim kao budala, konstantno perem ruke i konstantno kvasim stvari jer bih se "kao zastitio". Poludeo sam znaci od svih prica da sam poceo da radim sve sto do pojave Kovida nisam radio. Sto je mnogo, mnogo je. Puno pura sam imao slom, puno puta ispad straha i nervoze zbog Kovida, nema sta nisam imao.

Ne smem cak i svoje lice da dodirnem, a kamo li lice neke druge osobe.

Zbog Kovida sve redje izlazim, izolujem se i obavezno perem deo tela ako me neko dodirne a da je taj dodirnuo facu.
 
O aman Lignjoslave penjes mi se na onu stvar, svi su psihicki prolazili (pa i prolaze )pakao zbog kovida NE SAMO TI!!!! Mislis meni lepo kad cujem, i samo mi prodje kroz glavu da moram ponovo sve... Prekini da kukumaces vise, jos jedna osoba na ignoru.
 
O aman Lignjoslave penjes mi se na onu stvar, svi su psihicki prolazili (pa i prolaze )pakao zbog kovida NE SAMO TI!!!! Mislis meni lepo kad cujem, i samo mi prodje kroz glavu da moram ponovo sve... Prekini da kukumaces vise, jos jedna osoba na ignoru.
Ma radi bre sta oces, turaj me na Ignor. Turajte me svi. A u kur** vise.
 
Bukvalno. I onda dođe neko i kaže da covid ne postoji i sl.
Izvini, da li sam ja rekao da Covid ne postoji?

Kovid postoji i te kako ali nije nimalo opasniji BIO od bilo kog prosečnog virusa. Jedino, što je kod njega bilo jako interesantno, to je što se vrlo lako prenosio i što nije dirao decu i tinejdžere, odnosno bio je jako selektivan.

Problem je što mnogi od vas na forumu svaki moj (a verovatno i od drugih clanova) post doživljavate previše lično, kao da sam se ja direktno obratio nekome iznosivši svoje stavove.

Drugo, onaj report što sam dobio, verujem da je bio na konto govore mržnje što uopšte nije tako. Ako je neko dovoljno pametan lako će prepoznati da sam iznosio stav iz svog objektivnog ugla i iz ugla režima iz svih zemalja u celom svetu, i da zvuči surovo ali je tako
 
A za vakcine da odgovorim Androgi :D Tu ne znam sta se desava, pristalica sam i vakcinacije i prirodne imunizacije, tu vec vise sile (proizvodjaci) cine svoje, a nasi uvaljuju, kupuju preko tendera za mnogo jace pare, ko zna odakle. Tkd ne znam. Nikad se nisam ni sezonski vakcinisao, nije sigurno da ces izbeci bolest, ali na primer sam svoj kovid pregurao samo na antivirotiku, i uz kasalj i temperaturu 3 dana, ne preko 38 i spadala mi je na brufen, bukvalno sam imao gorih infekcija pre samog kovida, posle 3 doze (kad je bilo aktuelna prica). Dok npr, pre vakcinacije moje vakcinisane kolege jednako mlade (rane tridesete ili druga polovina 20ih) su dolazili bledi kao krpe, sa temperaturama do 40, danima kad je sve pocelo, kasalj mesecima i sl.... Mislim da se i tim vakcinama muti, ali sam apsolutno neko ko podrzava vakcinaciju, sad morao bih prostudirati ove nove informacije, iskreno nemam vremena da se zamaram tim stvarima, jer svakako radim, idem na posao bolestan, deficit radnika je svuda, zaposljava se po partijskoj knjizici, a ti guraj sve ono sto niko nece (a to je najozbiljniji deo posla, sa koga nema tek tako izostajanja)...
 
images


Edit - odnosi se na post iznad Evilovog.
 
Teska vremena traju vec dugo dugo, moja tugo.

Pre cemo uci u Evropsku uniju nego sto se teska vremena proci.
 
Lignjo, ne možeš da budeš veća žrtva kovida jer si češće prao ruke i da se porediš sa likom koji je doktor. Neće moći.
 
Da li ste primetili da kada setate ulicom ili parkom sta ga ljudi seta kucice umesto decu recimo...
Bolje da šetaju kučiće nego da imaju nekog pored sebe ko tako razmišlja. Psi su mnogo bolji od pojedinih ljudi, a ti time samo pokazuješ koliko ne voliš životinje. Nisu svi za decu niti svi žele decu, niti su svima smisao života deca, prihvatite to. A ostatak tvog posta neću da komentarišem, ne mogu te teorije zavere. Samo znam koliko su medicinari iz mog okruženja propatili, krv propišali, koliko ljudi je izgubilo živote.. I u pravu je @EvilSmile svima nam je bilo psihički teško ali svi smo se sa tim nosili na svoj način. Ne znam što se pokreće uopšte ova tema. Dođete da zagađujete ovde bespotrebno.
 
Back
Top