Dečja Pesma Evrovizije 2022

Nadam se da ćemo i ovde ući u TOP 5 prvi put od 2010,baš kao što smo na velikom ESC-u prvi put od 2012.Ove slabe pesme kao da oslobađaju prostor u TOP 5 za nas.Jedva čekam našu pesmu.
 
Evo Francuske..Super je, malo mi jedino smetaju ovi visoki tonovi pri kraju..

 
Do ovog trenutka sve zemlje učesnice imaju potvrđene barem imena predstavnika osim Italije i Ujedinjenog Kraljevstva.
 
Ja evo sada preslusavam opet sve pesme,Francuska mi je ok..ostale mi se ne dopadaju sem Holandije
 
Pesma UK za Dečiju Evroviziju
Freya Skye - Lose My Head

 
Chanel Dilecta će predstavljati Italiju sa pesmom "BLA BLA BLA". Pesma će biti objavljena sledeće nedelje.
 
Večeras stiže i makedonska pesma u 20:30 pod nazivom "Životot e pred mene" koju izvode Jovan,Lara i Irena.
 
Čula sam delić pesme na twitteru, sviđa mi se . Dobri i Britanci.
 
Meni je Britanska pesma super i Holandija za sada. Makedonci po ovom kratkom snimku ne obećavaju
 
Severna Makedonija: Lara feat. Jovan & Irina - Životot E Pred Mene
 
Sutra Kazakhstan i spot albanske pesme...
A izgleda da Britanci imaju u planu da se zadrže na malo duže vreme, ovo nije samo učešće na jednu godinu pa opet povlačenje. Usput, nastup za njihovu predstavnicu radi ista ekipa kao i za Sama u Torinu.
 
Da, sad i ja videla da stoji na zvaničnom kanalu podsetnik...
 
Sudeći po ovome do sad objavljenom, Španjolska i UK se kolju kao i na ESC. Iako je Britanka onako malo iskopirala model od Qami Qami
 
Back
Top