Dečja Pesma Evrovizije 2022

Drago mi je da se ovo takmicenje maltene vratilo na kredibilitet i uzbudljivost svojih prvih godina nakon promene sistema glasanja pre par godina. Naravno, nikad ne moze i nece biti ni 1/12 Evrovizije - ali za svoju tematiku i publiku i vise nego dobro vrsi svoju funkciju. 👏🏻
 
Promotivne fotke srpske predstavnice Katarine Savić (📷 RTS / Gordan Jović)

V6IpRoj.jpg


cTQgoUd.jpg


gLvU4HY.jpg


nfATaNg.jpg


Pesma izlazi za sat vremena!
 
Nisu lose fotke, nadam se da ce spot izgledati skuplje nego prethodnih godina. Od pesme, nazalost, ne ocekujem nista.
 
Na fotkama mi vuče na Italiju 2021. :D
 
Kreće premijera pesme "Svet bez granica"

 
Ne prija mi njena boja glasa, niti mi se pesma kao pesma dopada.
 
Instrumental je jako lep, ali ne znam da li će stranci razumeti celu pesmu, jer je dominantno sporija.
 
Meni se samo instrumental sviđa. Tekst nekako skroz nepovezan, refren je slab, nisam ni provalio odmah da je refren refren dok nije prešlo na instrumental. Sve u svemu, još uvek se pitam zašto se još nismo povukli sa ovoga.
 
  • Like
Reactions: FFM
Nažalost, ne dopada mi se naša pesma, prvenstveno zbog boje glasa. Instrumentalni deo jeste jako lep, ali ni izbliza nije dovoljan da bi od pesme napravio celinu. Nekako nema ni glave ni repa. Nerado kažem, ali bottom 3 je sasvim izvestan, iako bih strašno voleo da grešim.

Generalno, ove do sada izabrane pesme su mi mahom bezveze, uz izuzetak Kazakhstana koji mi je baš legao. Favorizovane UK, Španija i Holandija totalno isforsirane, bez razloga.
 
UK i Španija će ovde ponoviti TOP 5 iz Torina,ali mi nećemo!Ponovo Svet i ponovo zadnje mesto!
 
Instrumental jedina svetla tacka, ali zvuci mi jako poznato, kao da je neki plagijat.
 
Da li je ovo plagijat Norveske 1995.????
 
Back
Top