Dečja Pesma Evrovizije 2022

Pesma loša jako. Ne znam šta treba da se desi da se napravi dobra pesma za ovo takmičenje. Bespotrebno bačen novac. Predviđam nam dno tabele kao i skoro svaki put.
Plus boja glasa iritantna a takođe i stil pevanja 🥲 Ne znam daa li mi je ova lošija ili Albanska. Ali hajde ,neka bude pretposlednje mesto od svih 11 koje su izašle do sada..
 
Sviđaju mi se poređenja sa anime muzikom, zato što je i meni ona prva pala na pamet.
Jako lepa i prijatna za slušanje.
 
Muzika i glas mi se sviđaju, ali tekst je malo bezveze.. Pogotovo onaj deo "volim mamu, a volim i tatu..."
 
nastavlja se naša JESC flop era
Neko pod hitno da nasoj delegaciji doturi serum za podmladjivanje ili vodu iz fontane mladosti da bi mogli opet da posaljemo Bozanu alias Nensy Bo. Dotle je nasa jESC karijera dno produbila.
 
Spot i studio verzija Poljske..Meni bolja live band verzija. :D


U 15h će biti predstavljena portugalska, nakon čega ostaju još četiri, mada se Italija, Irska i Jermenija očekuju tokom nedelje, dok se jedino za Gruziju ne zna ništa.
 
Wow, kakav zanimljiv glas ima dečko! A i pjesma je baš fina
 
Ja sam sad poslušao Secret Garden-Nocturne i shvatio da ova naša pesma Svet Bez Granica stvarno zvuči kao Nocturne.
 
Pored "Banshee", definitivno najbolja irska.

EDIT: Vidim da će za sat vremena i gruzijska.
 
Last edited:
Gruzija mi je definitivno najveci favorit ove godine. UK je moj tip pesme samo da su se jos malo potrudili oko refrena ali solidno je
 
Naleteo sam na UK na Spotify-u. Jeste Qami Qami malo. A među autorima vidim da je Amber Van Day. 😍
 
Kazahstan, Gruzija i Britanija jedine vredne pomena.
 
Čeka se još pretpostavljam revamp Ukrajinske pesme pošto jedino nje nema na glavnom kanalu. Mada koliko god je menjali,pesma mi je prosto sama po sebi loša.. moji favoriti za pobedu do sada su : VB ,Holandija i Gruzija.
Od Jermenije sam očekivao više,ovaj pesmičuljak može proći ali ništa naspram qami qami.
 
Recimo da su mi bolje od ostalih Kazahstan, Irska, UK, Španija i Italija (iako su strofe bolje od refrena), simpa mi je Severna Makedonija. Francuska bi mi isto bila odlična da se ne trude da budu u fazonu prošlogodišnje koja mi je bila favorit i miljama je bolja od ove. Najslabija mi je Malta i to ne toliko zbog toga što je pesma kao pesma katastrofa, već zato što me ostavlja totalno bez utiska..Jednostavno je eto tu..
 
Back
Top