ESC 2023 – Liverpul, Ujedinjeno Kraljevstvo: opšte, arena, grafika, scena

I ja sam zadovoljan. Trebalo bi da ex-yu drzave imaju lepu sansu da se nadju u finalu, sve tri.
 
Pesma_Evrovizije_2023_polufinala.png


Zanimljivo mi je videti Norvesku, Svedsku i Finsku obojene u istoj boji... :LOL:
:LOL::LOL:
 
Hrvatska, Svajcarska, Italija, Francuska, Nemacka, Malta, Ceska za neki siguran poen plus samo 5 ispada. Mislim da smo odlicno prosli. Ali opet prva polovina obaramo zakone statistike
 
Gde bre dobro, kao da su podelili na dva dela jaču i slabiju polovinu.

Jedino što valja je što nismo baš potpuno ostavljeni sami sebi zbog par ovih dijasporaških / EX - YU (Hrvatska) država.
 
Mislim da ovo polufinale gazimo kao plitak potok, pod uslovom da su nam pesme na PzE solidne.

Ajde, još 2 spavanja što bi rekao RTS tviter admin pa onda pesme.
 
Grcka i Kipar u istom polufinalu.
Hrvatskoj stižu poeni iz Irske, jer nema ni Poljske i Litvanije.
 
U nasem polufinalu je ono, 8 sigurnih finalista vec 😂 divota
Azerbejdžan isključi prošle godine televoting za Azerbejdžan je bio jeziv.. Mada znajući njih oni će se prilagoditi načinu glasanja vrv..

Imam osećaj da će moja Gruzija da se plasira ovaj put konačno.. 💕🥰

Želim drugojačiju strukturu u finalu ovaj put..

I Hrvatska ima dosta šanse, 15 zemalja samo, a i pomoćićemo sigurno..

Slovenija mi već deluje u problemu..
 
Ja ne znam šta pričate ljudi...
Norveška, Finska, Švedska, Holandija, Azerbejdžan. I Česi ako pošalju onu Vesnu cement finale, Moldavci će standardno biti konkurentni.

U drugom PF nijedna jača država, sve smejurija.
 
Hrvatska ako pošalje Neretvu može očekivati dobe poene srpskog televotinga. Nama je bolje da smo sa Hr nego sa Slovenijom. U HR ima više naših da glasaju. Naravno najbolje bi bila CG i MKD, ali jbg
 
Hrvatska ako pošalje Neretvu može očekivati dobe poene srpskog televotinga. Nama je bolje da smo sa Hr nego sa Slovenijom. U HR ima više naših da glasaju. Naravno najbolje bi bila CG i MKD, ali jbg
Ne glasaju naši u HR, jedino ako pod naše smatraš hrvate:ROFLMAO:
 
Back
Top